ביטוח לסטודנטים בחו"ל | השוואת ביטוח - שוק הביטוח

ביטוח לסטודנטים לשנה ב-1.6$ ליום לכיסוי הוצאות רפואיות בחו״ל, להגנה וכיסוי במקרי חרום לא עלינו לדוגמא תאונה, מחלה או אירוע רפואי בלתי צפוי במהלך שנת הלימודים, אם אתם טסים לשנת לימודים ביטוח נסיעות לסטודנטים באמצעות שוק הביטוח הוא המשתלם ביותר עבורכם, ישנן מספר חברות ביטוח נסיעות שסטודנטים יכולים לבחור מביניהן, מומלץ להשוואת את התנאים, החריגים ואופן תשלומי התביעות, מה גובה ההשתתפות והאם ניתן להוסיף כיסויים במהלך התקופה (לדוגמא ספורט חורף)


ביטוח נסיעות לסטודנטים הטוב והמשתלם בשוק באמצעות שוק הביטוח

ביטוח נסיעות בסיסי מכסה מגוון הוצאות רפואיות לדוגמא : הוצאות בגין אשפוז, מיון, בדיקת רופא, טיפולי חירום בשיניים, תרופות, הטסה רפואית לישראל, הטסת מלווה במקרה הצורך ומוקדים רפואיים זמינים 24/7 בעברית לכל מקרה חירום בחו״ל. כמו כן, כיום לרוב חברות הביטוח ישנה אפליקציית נסיעות כך שבמקרה הצורך ניתן להתייעץ עם רופא, לאתר מרפאה, להגיש תביעות ובחלק מהחברות ניתן לשלם באמצעות האפליקציה או לקבל החזר מראש. 

ביטוח שנתי לסטודנטים ב- 1.6$ ליום תשלום תביעות בגוגל PAY


ביטוח רפואי המכסה את כל ההוצאות הרפואיות בחו״ל כולל אשפוז, מיון, בדיקות רופא, טיפול חירום בשיניים, הטסה רפואית לישראל לעוד..

תשלום תביעות וטיפולים רפואיים באמצעות גוגל PAY ללא טפסים וללא כאב ראש , כולל אפליקצית נסיעות לחו"ל- התייעצות עם רופא אונליין, איתור רופא בחו"ל ועוד.

השתתפות עצמית באירוע רפואי - 30$ (ניתן לבטל השתתפות בעלות של דולר לחודש).

האותיות הקטנות:

הביטוח ליציאה אחת לחו"ל כלומר אם חזרתם לארץ לביקור סימסטר יש לקצר את תקופת הביטוח ולקבל החזר (אם לא היו תביעות) ולרכוש ביטוח חדש לטיסה הבאה.

מומלץ לרכוש ביטוח לכל התקופה ולא לפרקי זמן קצרים הדורשים הארכות מכיוון שיש אפשרות לקבל דחיה להארכת הביטוח במקרה של תביעה ובירור רפואי במהלך השהות בחו"ל.

הכיסוי הרפואי הוא כיסוי בסיסי ונועד לסטודנטים שטסים למטרת לימודים, ניתן לבטל במהלך הרכישה כיסויים לאיתור חיפוש וחילוץ וכיסוי צד שלישי (לא מומלץ לבטל למי שמתכוון לטייל או לעשות ספורט אתגרי או סקי)

איך מסירים את הכיסויים הבסיסיים ?

בעמוד לאחר בחירת התאריכים, לוחצים על:  

מסירים את הוי 


הביטוח מיועד לתושבי ישראל בלבד אשר זכאים לקבל טיפולים בקופות החולים בישראל. פוליסת ביטוח נסיעות לחו״ל מבטיחה לכם שקט נפשי והגנה רחבה רק בעת שהותכם בחו“ל. 
במקרה הצורך שוק הביטוח תמיד לרשותכם וישמח לענות על כל שאלה בטלפון/במייל או ב WhatsApp.

לרכישת ביטוח נסיעות לסטודנטים לחצו כאן

*פרטי הפוליסה וחריגיה גוברים על כל מידע אחר מומלץ לעבור על פרטי הפוליסה לפני הרכישה. לחץ כאן לפרטי הפוליסה המלאים 

 

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

השוואת ביטוח בקלות וביעילות
 
1
תאריכים, טיסה
גיל ויעד
 
2
בוחרים הרחבות
 
3
משווים הצעות
 
4
רכישה ישירה
בחברת הביטוח

 

 

 

עוד יכול לעניין אותך: