ביטוח נסיעות לחו"ל הרחבה למצב רפואי קיים - שוק הביטוח

שוק הביטוח נותנת מענה לכל הנוסעים בעלי מצב רפואי קיים הדורש כיסוי להחמרה במצב הבריאותי, החל משלב תכנון הנסיעה ועד לשיבה הבית, שוק הביטוח תדאג לתת לכם את השירות הטוב ביותר על מנת שתוכלו לתכנן את הטיול בראש שקט עם ביטוח נסיעות שיכסה את הכול.

חיתום גמיש, טיפול מהיר:


יתרון בולט של שוק הביטוח בתכניות הביטוח נסיעות לחו"ל הוא תנאי חיתום גמישים המאפשרים הצטרפות של מבוטחים ללא הגבלת גיל ובכל מצב רפואי. אנו דואגים שחברות הביטוח יקבלו כמעט כל מבוטח בכל מצב בריאותי ובתנאי קבלה הוגנים מבחינת המחיר ומבחינת הכיסוי הביטוחי וגבולות האחריות.

מהי הרחבה למצב בריאות קיים/ קודם:


מצב בריאותי קודם הוא מקרה של מחלה כרונית שבגינה המבוטח נדרש לטיפול או לעבור טיפולים באופן קבוע הכיסוי להרחבת מצב בריאות קודם מכסה הוצאות רפואיות במקרה של שינוי לרעה פיתאומי ובלתי צפוי של מחלה כרונית . כאשר הטיפול הכרחי בחו"ל כטיפול חרום. כאמור הכיסוי מיועד לכל מי שנמצא והיה בטיפול רפואי או בהשגחה רפואית במהלך ה-3 חודשים שקדמו ליציאתו לחו"ל.

ניתן לקנות את ההרחבה ל-180 יום עד גיל 60 | ל-120 יום עד גיל 75 | ועד 60 יום עד גיל 85 | מעבר לגיל 85 ניתן לקנות ביטוח ל-30 יום בלבד.

מתי צריך לקנות הרחבה למצב בריאות קיים: 


לפני כל רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל יש למלא שאלון רפואי, לכל חברה שאלו רפואי ותנאי חיתום שונים, במידה ואחת התשובות על השאלות הרפואיות היא כן אז יש צורך לרכוש כיסוי למצב בריאות קיים,

במידה והיתם באישפוז או מיון או משהו השתנה לרעה במצבכם הבריאותי ב-3 חודשים האחרונים, חברת הביטוח תדרוש מסמכים רפואים כגון מכתב שחרור/דוח ניתוח/ דוח סיכום מצב רפואי, על מנת לבחון את הכיסוי הביטוחי והמחיר.

*הכיסויים, החריגים וההרחבות יכולים להשתנות בהתאם למדיניות חברות הביטוח, הפרטים בפוליסה באתר החברה גוברים על כל מידע אחר, מומלץ לקרוא את הפוליסה וחרגיה במהלך הרכישה

לוקחים תרופות לכולסטורל וגם ללחץ דם? 


מצבים רפואים בהם לא נדרשת תוספת החמרה רפואית:

  • הראל: תרופות עבור כולסטרול, לחץ דם, טיפול הורמנלי, ויטמנים או תוספי מזון, אלרגיה, גלולות למניעת הריון, תת פעילות בלוטת המגן, קשב וריכוז,  בעיות שינה
  • כלל  הפוליסה כוללת כיסוי למצב רפואי קיים עד 250,000$ הכולל טיפול תרופתי ו/או מעקב רפואי שוטף או במשך ה-6 חודשים שקדמו לצאתו לחו"ל ובלבד שבמהלך אותם 6 חודשים היה מצבו הרפואי יציב ולא חלה החמרה באותה מחלה
  • פספורטכארד: במידה ומדובר במחלה אחת בלבד מבין המחלות הבאות יתר לחץ דם או מדללי דם (למעט מקרים שלאחר מחלה חסימתית של כלי דם) , שומנים בדם, תת פעילות בלטת התריס.
  • מגדל: במידה והנכם בטיפול רפואי ו/ או תרופתי באופן קבוע עבור מחלה אחת  בלבד מהמחולת הבאות: לחץ דם, כולסטרול, יתר/תת פעילות בלטת התריס הפרעות קשב וריכוז, ווטמינים, אסטמה
  • מנורה: במידה ומדובר בכולסטרול מאוזן, טיפול הורמנלי או אלרגיה.
  • הפניקס: במידה ומדובר בתרופות אשר הומלץ ליטול באופן קבוע עבור המצבים הבאים פעילות של בלוטת התריס, ערמונית מוגדלת (פרוסטטה), גלאוקומה, כולסטרול, כיב קיבה, אלרגיה, מיגרנה, הפרעות קשב וריכוז, גלולות הריון, ויטמינים, תוספי מזון, כדור אחד ללחץ דם.

מצבים נוספים שלא דורשים תוספת החמרה ברוב החברות ביטוח 

  • כדורים פסיכיאטרים בהתאם לכיסוי בחברה (יש למלא הצהרת בריאות באתר שוק הביטוח לבדוק אם פוליסת ביטוח נסיעות מחריגה מצבים של החמרה במצב נפשי ולכן לא נדרש כיסוי להחמרה ברוב חברות הביטוח)
  • ניתוח קיסרי ב-3 חודשים אחרונים- אין צורך בהחמרה

הצורך ברכישת כיסוי להחמרה יהיה בהתאם לתשובת המבוטח לשאלון הרפואי של חברת הביטוח בהליך רכישת הביטוח 

השוואת מחירים לביטוח נסיעות כולל החמרה למחלות כרוניות:


בשוק הביטוח מערכת יחודית המשווה את המחרים לביטוחי נסיעות לחו"ל כולל שאלון רפואי ספציפי האמתר את הכיסוי בטוב ביותר עוברך מבין 8 חברות ביטוח מובילות ואפשרות למעבר לקניה ON-LINE או לרכישה באמצעות נציג 

ניתן לרכוט ביטוח נסיעות למחלות כרוניות לכיסוי עד 350,000$ 

 

מחלת סרטן שטרם חלפו 6 חודשים מיום מתן טיפול אחרון ו/או מחלת סרטן כרונית, למידע נוסף ביטוח נסיעות לחולי סרטן 

מחלת לב- צנתור, מחלת לב איסכמית ו/או אוטם שריר הלב ו/או אי ספיקת לב למידע נוסף ביטוח לחולי לב

מחלת מערכת העצבים (לרבות טרשת נפוצה)

מושתל איברים

סיסטיק פיבורוזיס

מחלות מערכת הריאות copd ללא שימוש בבלון חמצן 

ביטוח נסיעות לחולי סכרת למידע נוסף אודות ביטוח נסיעות סכרת 

ביטוח נסיעות לחו"ל הרחבה למצב רפואי קודם או מצב רפואי קודם מיוחד הוא כיסוי הכרחי וחשוב, אך חשוב לדעת כי תנאי הרחבה זו משתנים מחברת ביטוח אחת לחברת ביטוח אחרת וגם המחיר משתנה בהתאם. כל חברה מגדירה אילו מחלות כרוניות נחשבות קלות יותר ואילו מחלות נחשבות לקשות יותר ומצריכות תוספת הרחבה בתשלום נוסף.

על מנת לקבל הצעת מחיר היכנסו להשוואת מחירי ביטוח נסיעות לחו״ל , תמלאו את השאלון הרפואי ובהתאם לתשובותיכם תקבלו הצעת מחיר רלוונטית עבורכם. במקרה הצורך שוק הביטוח תמיד לרשותכם וישמח לענות על כל שאלה בטלפון/במייל.

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

השוואת ביטוח בקלות וביעילות
 
1
תאריכים, טיסה
גיל ויעד
 
2
בוחרים הרחבות
 
3
משווים הצעות
 
4
רכישה ישירה
בחברת הביטוח

 

 

 

עוד יכול לעניין אותך: