ביטוח נסיעות לחו"ל מצב רפואי קיים - שוק הביטוח

שוק הביטוח נותנת מענה לכל הנוסעים בעלי מצב רפואי קיים הדורש כיסוי להחמרה במצב הבריאותי, החל משלב תכנון הנסיעה ועד לשיבה הבית. אתם תמלאו את הפרטים האישיים שלכם ואת מצבכם הרפואי ואנחנו נדאג לתת לכם את השירות הטוב ביותר על מנת שתוכלו לתכנן את הטיול בראש שקט עם ביטוח נסיעות שיכסה את הכול.

חיתום גמיש, טיפול מהיר:


היתרון הבולט של שוק הביטוח נסיעות לחו"ל הוא תנאיי חיתום גמישים המאפשרים הצטרפות של מבוטחים ללא הגבלת גיל ובכל מצב רפואי. אנו דואגים לאתר עבורכם את ביטוח הנסיעות עבור כל מצב בריאותי ובתנאי קבלה הוגנים מבחינת המחיר ומבחינת הכיסוי הביטוחי וגבולות האחריות. ניתן לענות על שאלון בריאות באתר או במהלך ההשוואה ולהעלות מסמכים רפואיים לבדיקה מול החתם בחברת הביטוח. 

מהי הרחבה למצב בריאותי קיים/ קודם:


מצב בריאותי קודם הוא מקרה של מחלה כרונית שבגינה המבוטח נדרש לטיפול או לעבור טיפולים באופן קבוע. הכיסוי להרחבת מצב בריאות קודם מכסה הוצאות רפואיות במקרה של החמרה (שינוי לרעה) פתאומי ובלתי צפוי של מחלה כרונית. כאשר הטיפול הכרחי בחו"ל כטיפול חרום. כאמור הכיסוי מיועד לכל מי שנמצא והיה בטיפול רפואי או בהשגחה רפואית במהלך ה-3 חודשים שקדמו ליציאתו לחו"ל.

ניתן לקנות את ההרחבה ל-365 יום עד גיל 50 | עד ל-120 יום עד גיל 75 | עד 60 יום עד גיל 80 | גילאי 80+ ניתן לקנות ביטוח ל-30 יום בלבד.

מתי צריך לרכוש הרחבה למצב בריאותי קיים: 


לפני כל רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל יש למלא שאלון רפואי. לכל חברה שאלון רפואי ותנאי חיתום שונים, במידה ואחת התשובות על השאלות הרפואיות היא כן, יש צורך לרכוש כיסוי למצב בריאות קיים, במידה ושהיתם באשפוז או מיון ו/או ישנה החמרה במצבכם הבריאותי ב-3 חודשים האחרונים, חברת הביטוח תדרוש מסמכים רפואיים כמו: מכתב שחרור/דוח ניתוח/דוח סיכום מצב רפואי וזאת על מנת לבחון את הכיסוי הבטוחי והמחיר.

*הכיסויים, החריגים וההרחבות יכולים להשתנות בהתאם למדיניות חברות הביטוח, הפרטים בפוליסה באתר החברה גוברים על כל מידע אחר, מומלץ לקרוא את הפוליסה וחריגיה במהלך הרכישה.

לוקחים תרופות לכולסטרול וגם ללחץ דם? 


מצבים רפואיים בהם לא נדרשת תוספת החמרה רפואית:

  • הראל: תרופות עבור כולסטרול, לחץ דם, טיפול הורמונלי, ויטמינים או תוספי מזון, אלרגיה, גלולות למניעת הריון, תת פעילות בלוטת המגן, קשב וריכוז, בעיות שינה.
  • כלל- הפוליסה כוללת כיסוי למצב רפואי קיים עד 250,000$ הכולל טיפול תרופתי ו/או מעקב רפואי שוטף או במשך ה-6 חודשים שקדמו לצאתו לחו"ל ובלבד שבמהלך אותם 6 חודשים היה מצבו הרפואי יציב ולא חלה החמרה באותה מחלה.
  • פספורט קארד- במידה ומדובר במחלה אחת בלבד מבין המחלות הבאות יתר לחץ דם או מדללי דם (למעט מקרים שלאחר מחלה חסימתית של כלי דם), שומנים בדם, תת פעילות בלטת התריס.
  • מגדל- במידה והנכם בטיפול רפואי ו/ או תרופתי באופן קבוע עבור מחלה אחת בלבד מהמחלות הבאות: לחץ דם, כולסטרול, יתר/תת פעילות בלטת התריס הפרעות קשב וריכוז, ויטמינים, אסטמה.
  • מנורה- במידה ומדובר בכולסטרול מאוזן, טיפול הורמונלי או אלרגיה.
  • הפניקס- במידה ומדובר בתרופות אשר הומלץ ליטול באופן קבוע עבור המצבים הבאים: פעילות של בלוטת התריס, ערמונית מוגדלת (פרוסטטה), גלאוקומה, כולסטרול, כיב קיבה, אלרגיה, מיגרנה, הפרעות קשב וריכוז, גלולות הריון, ויטמינים, תוספי מזון או לחץ דם.

מצבים נוספים שלא דורשים תוספת החמרה ברוב החברות ביטוח: 

  • כדורים פסיכיאטרים בהתאם לכיסוי בחברה (יש למלא הצהרת בריאות באתר שוק הביטוח לבדוק אם פוליסת ביטוח נסיעות מחריגה מצבים של החמרה במצב נפשי ולכן לא נדרש כיסוי להחמרה ברוב חברות הביטוח)
  • ניתוח קיסרי ב3 החודשים האחרונים שקדמו לטיסה- אין צורך בהחמרה.

הצורך ברכישת כיסוי להחמרה יהיה בהתאם לתשובת המבוטח לשאלון הרפואי של חברת הביטוח בהליך רכישת הביטוח. 

ביטוח נסיעות לאחר ניתוח 

במהלך שאלון הבריאות של כל חברות הביטוח תידרשו לענות על שאלה הקשורה לשינוי במצבכם הבריאותי בחצי השנה האחרונה או בשלושה החודשים האחרונים (בהתאם לחברה). השאלון כולל שאלות ספיציפיות לגבי ביקור במיון, אשפוז או ניתוח. מבוטחים אשר חלה הרעה במצבם הבריאותי צריכים להודיע לחברת ביטוח, אם מדובר בניתוח קילה או ביקור במיון עקב שבר בזרת לא תצטרכו לרוב לשלם תוספת, אך במקרים אחרים לדוגמא צינתור או אשפוז ממושך תדרשו להעביר סיכום ניתוח או את טופס השחרור לצורך חיתום רפואי בחברת הביטוח. חיתום רפואי לוקח בד"כ 24 שעות (יום עסקים) לכן לא מומלץ לחכות עם רכישת ביטוח נסיעות לאחר ניתוח לדקה ה-90 במיוחד אם אתם טסים בתחילת שבוע.

ביטוח נסיעות בהריון 

כל הגברים שאומרים לנשים שלהם שהריון זאת לא מחלה כמובן צודקים, אך עם זאת, יש להתייחס להריון ברצינות מבחינת הסיכונים האפשריים. כאשר ממלאים שאלון רפואי יש להצהיר על השבוע המדוייק של ההריון על מנת שלא יקרה חלילה מצב שאין לכן כיסוי לסיבוכי הריון בחו"ל. הרחבת ביטוח נסיעות בהריון  מוגבלת עד שבוע 32 מכיוון שלאחר מכן הסיכון גובה מידי כך שלא מומלץ להיות בחו"ל או לטוס בשלב כל כך מתקדם של ההריון.   

השוואת מחירים לביטוח הכולל החמרה למחלות כרוניות:


לשוק הביטוח מערכת ייחודית המשווה את המחירים של ביטוחי הנסיעות לחו"ל כולל שאלון רפואי המאתר עבורכם את הכיסוי הטוב ביותר בהתאם למצבכם הרפואי מבין 8 חברות ביטוח מובילות ואפשרות למעבר לקנייה ON-LINE או לרכישה באמצעות נציג.

ניתן לרכוש ביטוח נסיעות למחלות כרוניות בהוספת כיסוי להחמרת מצב בריאותי קיים עד 350,000$. 

ביטוח נסיעות לחולי סרטן

מחלת הסרטן כוללת קבוצה גדולה ומגוונת של מחלות. גידולים סרטניים יכולים להופיע בכל מקום בגוף, להתפתח בקצב שונה, ולהתנהג באופן שונה. כתוצאה מכך, גם תסמיני המחלה, טיפולים אנקוליגיים ותופעות הלוואי שלהם משתנים בהתאם לסוג הסרטן ולמאפייניו הייחודיים. חשיבות ביטוח נסיעות לחולי סרטן נובעת מהסיכונים הייחודיים הכרוכים בנסיעה, כיסויי מחלת הסרטן יכולים להשתנות בין החברות השונות אם עדיין לא חלפו 6 חודשים מיום מתן הטיפול האחרון. למידע נוסף ביטוח נסיעות לחולי סרטן.

ביטוח נסיעות לחולי לב

חולי לב שעברו צנתור (גם אם זה קרה לפני 20 שנה) ונוטלים תרופות לדילול דם (אספירין או קרטיה וכדומה) או חולים במחלת לב איסכמית שעברו בעבר אוטם שריר הלב ו/או אי ספיקת לב, חשופים לסיכון בהחמרה למצב בריאותם היכולה להסתיים באשפוז במחלקה קרדיולוגית בחו"ל הכוללת בדיקות מרובות. ביטוח נסיעות לחולי לב כולל הרחבה למצב בריאותי קיים.

ביטוח נסיעות לחולי אפילפסיה

אפילפסיה היא הפרעה נוירולוגית הגורמת להתקפים חוזרים שהם הפרעות חשמליות במוח הגורמות לתסמינים שונים בהתאם לחלקי המוח המושפעים. אפילפסיה יכולה להופיע בכל גיל והיא שכיחה ביותר אצל ילדים ומבוגרים. תרופות וטיפולים אחרים יכולים לעזור לשלוט בהתקפים אצל אנשים רבים אך לפעמים התקפים יכולים לגרום לחבלות שונות כמו לדוגמה חבלה בעקבות נפילה לאחר התקף אפילפטי. ביטוח נסיעות למחלת האפליפסיה כולל כיסוי להחמרה במצבם הבריאותי של החולים.

ביטוח נסיעות לחולי קרוהן

מחלת קרוהן היא מחלת מעי דלקתית כרונית שיכולה לגרום לתסמינים שונים, כולל כאבי בטן, שלשולים ועייפות. היא יכולה להופיע בכל שלב ובכל גיל בחיים ולגרור טיפול תרופתי ארוך .חשוב לרכוש ביטוח נסיעות מיוחד המותאם לצרכים של אנשים עם קרוהן. למידע נוסף

ביטוח נסיעות לחולי סכרת

חולי סכרת מסוג 1 נוטלים אינסולין על מנת לאפשר לגלוקוז (סוכר) בדם להיכנס לתאים ולייצר אנרגיה ללא אינסולין. רמות הסוכר בדם עלולות להגיע לרמות גבוהות מסוכנות מה שיכול לגרום לסיכונים חמורים. ביטוח נסיעות לחולי סכרת מכסה הידרדרות במחלה היכולה להתבטא בבעיות לב בחו"ל, שבץ מוחי, אי ספיקת כליות, ועוד.

ביטוח נסיעות לחו"ל הרחבה למצב רפואי קיים או מצב רפואי קודם מיוחד הוא כיסוי הכרחי וחשוב, אך חשוב לדעת כי תנאי הרחבה זו משתנים מחברת ביטוח אחת לחברת ביטוח אחרת וגם המחיר משתנה בהתאם. כל חברה מגדירה אילו מחלות כרוניות נחשבות קלות יותר ואילו מחלות נחשבות לקשות יותר ומצריכות תוספת הרחבה בתשלום נוסף.

על מנת לקבל הצעת מחיר היכנסו ביטוח נסיעות לחו״ל השוואת מחירים , תמלאו את השאלון הרפואי ובהתאם לתשובותיכם תקבלו הצעת מחיר רלוונטית עבורכם. במקרה הצורך שוק הביטוח תמיד לרשותכם, נשמח לענות על כל שאלה בטלפון/במייל.

 

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

השוואת ביטוח בקלות וביעילות
 
1
תאריכים, טיסה
גיל ויעד
 
2
בוחרים הרחבות
 
3
משווים הצעות
 
4
רכישה ישירה
בחברת הביטוח

 

 

 

עוד יכול לעניין אותך: