ביטוח לדובאי | השוואת ביטוח - שוק הביטוח

לאחר סקר מקיף בשוק הביטוח, אנו מצעים לכם את חבילת הביטוח שנתפרה במיוחד לתקופת הקורונה לטיסה בראש שקט לדובאי הכוללת כיסוי בסיסי + פיצוי לבידוד בישראל עד 500$ במקרה של ביטול/קיצור נסיעה, ביטול כרטיס במקרה של הדבקות או תסמינים מכוסה עד 2000$ לכרטיס ועד 5000$ בסה"כ כמו כן בידוד בחו"ל מכוסה גם כן עד 1500$ לכרטיס ועד 100$ ליום ללא הגבלת ימים, הפוליסה היחידה אשר מכסה בידוד בחו"ל ובידוד בארץ

לחץ כאן לרכישת הביטוח המשתלם ביותר לכיסוי קורונה 

דובאי


מבין שבע האמירויות הערביות המרכיבות את איחוד האמירויות, עליו שמענו בישראל כל כך הרבה בחודשים האחרונים, נראה כי דובאי היא האמירות המוכרת והמפורסמת מכולן. דובאי היא בעלת האוכלוסייה הגדולה ביותר באיחוד האמירויות והשנייה בגודלה בשטחה, לאחר אבו דאבי. השפה המדוברת בדובאי, בדומה לשאר אמירויות המפרץ, היא ערבית כמובן.

בעקבות הסכמי השלום שנחתמו השנה בין ישראל לבין איחוד האמירויות, זכאים ישראלים לטוס למדינות האיחוד, ובפרט לדובאי, ולטייל באחד המקומות יוצאי הדופן והמסקרנים ביותר בעולם. מה מעניין במיוחד לראות באמירות זו ומה כדאי להכניס לתכנון של הטיול, מלבד רכישת ביטוח נסיעות לדובאי?

אטרקציות בדובאי


ובכן דובאי הייתה בעבר כפר דייגים קטן, אך בעקבות העושר חסר התקדים של אמירויות המפרץ אשר יושבות על כמה ממרבצי הנפט הגדולים ביותר בעולם, הפכה לעיר מרשימה ומסקרנת במיוחד וליעד תיירותי עולמי. כאמור, שוכנת דובאי לחופי המפרץ הפרסי, ורבות מהאטרקציות ששווה לחוות במקום קשורות לים: בקרבת דובאי נבנה הפרויקט השאפתני כל כך של איי הדקל - איים מלאכותיים רחבי ידיים בצורת דקל עצום, אשר משמשים לצרכי תיירות ומגורים. באיים אלו ניתן למצוא גם את המלון היוקרתי ביותר בעולם – מלון ברג' אל ערב, המתהדר בתואר הבלעדי של המלון שבעה כוכבים היחידי בעולם. גם פעילויות מים לא חסרות בסביבת דובאי, לה כאמור רצועות חוף רבות וארוכות (אשר מתרבות עם השנים, ככל שפרויקט האיים המלאכותיים מתקדם...), כך שגם חופשה עם ילדים בדובאי עשויה להיות חופשה מוצלחת ומהנה.

יעד תיירותי אטרקטיבי נוסף אשר מבליט את העושר העצום הקיים בנסיכויות המפרץ הוא שוק הזהב של דובאי, בו ניתן למצוא מגוון רחב ביותר של תכשיטי זהב, מכל סוג וצורה שרק ניתן להעלות על הדעת.

ביטוח נסיעות לדובאי


אטרקציה נוספת שכדאי לציין היא האפשרות לצאת מדובאי לכיוון המדבר לטיולי ג'יפים וספארי מדברי בדיונות החול המרשימות של המפרץ, כמו גם את האפשרות לעשות סקי (!!) באזור, במתחמים מיוחדים אשר הוקמו בחלק מהקניונים ומרכזי הקניות והבילוי המרשימים שהוקמו בדובאי בשנים האחרונות. לכן מומלץ לרכוש לדובאי ביטוח נסיעות הכולל הרחבה לספורט אתגרי לכיסוי טיולי ג'יפים במדבריות או אפילו ביטוח סקי במידה ואתם מתכוונים ללכת לקניון להחליק

בקיצור, חופשה בדובאי היא חופשה מסקרנת ומהנה בו בזמן. אחד המקומות האקסצנטריים והמרשימים ביותר בעולם, אשר מעתה והלאה פותח שעריו גם לתיירים ישראלים.

 

לחץ כאן להשוואת ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

לחץ כאן לטיפים רכישת ביטוח נסיעות אונליין 

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

השוואת ביטוח בקלות וביעילות
 
1
תאריכים, טיסה
גיל ויעד
 
2
בוחרים הרחבות
 
3
משווים הצעות
 
4
רכישה ישירה
בחברת הביטוח

 

 

 

עוד יכול לעניין אותך: