ביטוח מבנה למשכנתא | השוואת ביטוח - שוק הביטוח

ביטוח משכנתא הוא חובה לנוטלי משכנתאות לקניית דירה, הביטוח מורכב משני כיסויים חשובים: ביטוח חיים וביטוח מבנה לדירה, המבטיח שבמקרה של נזק למבנה יהיו את האמצעים הכספיים לתקן אותה. בשוק הביטוח המבוטח מקבל את המחיר המשתלם ביותר ובנוסף לכך את השירות הטוב ביותר מסוכן אישי ומקצועי שילווה אותו לאורך כל חיי המשכנתא.

כיסויים עקרים לביטוח מבנה למשכנתא:


ביטוח מבנה למשכנתא-לרוב נוטלי המשכנתאות משעבדים את הדירה לטובת הבנק, הבנק מעוניין שהדירה תשאר במצב סביר וראויי למגורים ודורש ביטוח למבנה הדירה הכולל כיסוי לרעידת אדמה, שריפה,נזקי טבע, צנרת וביטוח אחריות לצד ג'. הביטוח מבנה הוא בד"כ זהה בין החברות ללא שינויים מהותיים ואת תנאיו קובע המפקח על הביטוח המומנה על ידי משרד האוצר ולא ניתן לגרוע ממנו אלא רק להוסיף לכיסוי. הביטוח כולל בין הייתר דיור חליפי במלון במידה ונגרם נזק למבנה ואינו ראויי למגורים עד לחצי שנה או עד לזמן שיפוץ המבנה.

תסופות מיוחדות לביטוח מבנה יחודיות לשוק הביטוח:


  • כיסויי מורחב ללא תוספת מחיר לנזק לצד שלישי הכולל נזק בכל הארץ ולא רק בדירה, ההרחבה לנזקים שיכולים לקרות לאדם זר מחוץ לבית גם בגין נשיכת כלב או תאונת אופניים (לא ממונעים) אשר גרם אחד מבני המשפחה המתגוררת בדירה
  • תוספת ערך קרקע: במידה והדירה נמצאת בקומת ביניים או בקומה עליונה מומלץ לרכוש כיסוי לערך קרקע (מחיר שוק של הדירה) שבמקרה של רעידת אדמה או נזק מהותי למבנה הגורם לו לא להיות ראויי למגורים חברת הביטוח תהיה מחוייבת לפצות את המבוטח במחיר השוק או במחיר המבוטח
  • ביטוח לתכולה או ביטוח לתיקון מוצרי חשמל בהנחה מיוחדת לרוכשים ביטוח משכנתא באמצעות שוק הביטוח

שוק הביטוח טיפול מלא בתביעות ביטוח:


טיפול מלא בתביעות-הפרגולה נפלה עקב סופה, נזילה הציפה את הדירה, השיש במטבח ניזוק ונשבר, במקרה של תביעה לקוחתנו יודעים שיש מי שייצג אותם מול חברת הביטוח כפי שאנו עושים כבר עשרות שנים, לא נשאיר את המבוטחים חשופים להתמודד לבדם מול חברות הביטוח.

לחץ כאן למידע נוסף אודות ביטוח משכנתא


 

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

השוואת ביטוח בקלות וביעילות
 
להשוות בקלות בין הביטוחים בארבעה צעדים פשוטים
 
להשוות בקלות בין הביטוחים בארבעה צעדים פשוטים
 
להשוות בקלות בין הביטוחים בארבעה צעדים פשוטים

 

 

 

עוד יכול לעניין אותך: