ביטוח משכנתא בבנק | השוואת ביטוח - שוק הביטוח

הבנק מחייב את כל נוטלי המשכנתאות לקנות ביטוח חיים ומבנה למשכנתא וינסה לשכנע אותכם בכל השיטות שיש על מנת שתרכשו את הביטוח דרכו


הבנק לוחץ שתרכשו דרכו את הביטוח משכנתא, הפקיד של הבנק מפנה אותכם לסוכנות של הבנק ומציע מחיר עם הנחות מיוחדות או איזה "מבצע" שתקף רק ל-24 שעות הבאות, הפקיד מבטיח שזה המחיר הזול ביותר, מפחיד אותכם שאם לא תקנו דרכו את הביטוח משכנתא הבנק לא יקבל את הפוליסה ולא תוכלו לקבל את המשכנתא. יש לקחת בערבון מוגבל את כל מה שהפקיד אומר שיחה אחת עם שוק הביטוח וכבר למחרת אתם מבוטחים הפקיד יקבל את הפוליסה במייל או דרך שליח עם סכומים המדויקים ובמחיר הכי זול.

הבנק מנצל את זה שהלווה לחוץ לקבל את המשכנתא והמחיר שהמבוטח נאלץ לשלם הינו יקר מאוד ויכול להסתכם בהוצאה מיותרת של עשרות אלפי שקלים:


נניח לדוגמא שמצאת ביטוח זול ב-25 שקלים בחודש וזה רק בשנה הראשונה וכבר חסכת לעצמך תשלום מצטבר של 300 שקל בשנה, אם מצאת מחיר זול יותר לביטוח חיים והמבנה ב-40 ש"ח בחודש (מה שוקרה בד"כ ) ונטלת משכנתא של מיליון ש"ח למשך 25 שנה, הפסדת 15,000 ש"ח, בנוסף לכך יש לקחת בחשבון שמחיר המשכנתא משתנה כל שנה ולכן כדאי לבקש מהסוכן בבנק את המחיר הכולל שתצטרכו לשלם על הביטוח משכנתא במשך כל תקופת ההלוואה תתפלאו להבין שמדובר בהבדלים של אלפי שקלים לעומת מה שהייתם יכולים לקנות דרך שוק הביטוחש.

ביטוח משכנתא דרך הבנק אינו כולל כיסוי צד ג'


פוליסות הביטוח שנקנו בעבר דרך הבנקים אינם מכסים נזקים שקרו לצד ג' לדוגמא: נזקים שנגרמו למבקרים בדירה, אורחים של השוכרים בדירה שנגרם להם נזק בעת ששהו בדירה, נזקים כתוצאה משריפה שמקורה בדירה, נזקים לשכנים כתוצאה מפיצוץ צינור ומהצפה, נזילות, אפילו עציץ שנפל על רכב, בחלק מהחברות ישנה הרחבה על נזקים שנעשו לצד ג' גם מחוץ לדירה כגון :כלב של בעל הדירה שנשך ברחוב עובר אורח, רוכב אופניים שדרס הולך רגל... ביטוח צד ג' מכסה על נזקים כאלו והוא לא קיים בביטוח משכנתא שהבנק מוכר.

אם קניתי בבנק ואני רוצה להחליף לביטוח זול יותר בשוק הביטוח?


אם קניתם בעבר ביטוח משכנתא ומצבכם הרפואי לא השתנה, גם אתם יכולים לחסוך אלפי שקלים בקלות!  בשיחה אחת עם הבנק לבירור יתרת המשכנתא. אנחנו נדאג לבטל את הביטוח הקיים לשלוח את הביטוח החדש לנציג בבנק החודשיים ראשונים הם עלינו ללא חיוב על מנת שלא תחויבו פעמיים.

למה כדאי לרכוש ביטוח משכנתא דרך שוק הביטוח?


למרות שהבנק מחייב אתכם לקנות את הביטוח שסביר להניח רוב הלווים היו מוותרים עליו. חשוב לזכור שהביטוח מגן על הנכס הכי יקר לכם והוא הבית שלכם, מעבר למחיר הזול ביותר ששוק הביטוח מציע לכם, גם במקרה של תביעה עקב נזק למבנה, נזק לצד ג', או חס וחלילה פטירה בטרם עת, סוכן ביטוח מקצועי בעל ניסיון של עשרות שנים בטיפול בתביעות ביטוח משכנתא יעשה את העבודה בשבילכם וידאג שהמבוטח יקבל את כל מה שמגיע לו עד השקל האחרון.

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

השוואת ביטוח בקלות וביעילות
 
להשוות בקלות בין הביטוחים בארבעה צעדים פשוטים
 
להשוות בקלות בין הביטוחים בארבעה צעדים פשוטים
 
להשוות בקלות בין הביטוחים בארבעה צעדים פשוטים

 

 

 

עוד יכול לעניין אותך: