ביטוח לרכב יוקרה | השוואת ביטוח - שוק הביטוח

רכבי יוקרה מבוקשים על ידי הגנבים בכל העולם במיוחד בארץ ובנוסף לכך תאונות ברכבי יוקרה יכולות לגרום לנזקים כספיים כבדים מאוד, הסיכון שבעל רכב שהחליט לא לבטח את הרכב המפואר לא משתלם מבחינה כלכלית, הסיבה שהפרמיה לביטוח רכב יוקרה היא כל-כך גבוהה, היא כמות התביעות והסכומים שחברות הביטוח משלמות לעומת הביטוחי רכב הרגילים, הנתונים הללו מלמדים על כך שביטוח לרכב מפואר לא כל-כך משתלם לחברות הביטוח ולכן לפעמים קשה להשיג ביטוח שכזה.

עקב מספר ימי עבודה מוגבל בחגים לא ניתן יהיה לתת שירות למבוטחים חדשים, עמכם הסליחה, שוק הביטוח מאחל לכם שנה טובה וגמר חתימה טובה. 

ביטוח רכבי יוקרה דרך שוק הביטוח- הביטוח הזול ביותר לרכבי יוקרה


שוק הביטוח מתמחה בביטוחי רכבי יוקרה, אנו בשוק הביטוח משווים את ההצעות בין כל החברות המובילות, הקופון שאנו "גוזרים" בשוק הביטוח אינו גבוהה בהרבה מכל שאר סוגי ביטוחי הרכבים ולכן אנו מסוגלים לתת את ההצעות המשתלמות והזולות ביותר למבוטחים. את הביטוח לשמשות מקוריות אנו קונים ישירות מהספק ועלי ידי כך מצליחים לחסוך בעלויות נוספות, בנוסף לכך אנו בקשר מתמיד עם כל המוסכים המובילים של היבואנים המובלים לחלקי חילוף ויבואנים של רכבי יוקרה מסוג : מרצדס, פרארי, מזארטי, ריינג' רובר ועוד... כל לקוח של שוק הביטוח יקבל שירות VIP בכל אחד מהמוסכים הרבים איתם אנו עובדים.

שוק הביטוח- מי אנחנו 


שוק הביטוח מנוהלת על ידי אנשי ביטוח בעלי ניסיון של 40 שנה בתחום ביטוחי הרכב, מנכ"ל הסוכנות יהודה קציר בעל 40 שנה ניסיון,  איש ביטוח בכל רמח איבריו, דואג לכל מבוטח שיקבל את מה שמגיע לו במקרה של תביעה, כל נותני השירות בשוק הביטוח הם בעלי רישיון סוכן ביטוח הניתן על ידי המפקח על הביטוח ורשאים לפעול בתחום הביטוח כללי וביטוח פנסיוני, אנו מעניקים לקהל מבוטחינו שירות אמין והוגן, יחס אישי ופרטני, מקצועיות, זמינות מלאה בכל שעה. 

5 דברים חשובים שצריך לבדוק בביטוח רכבי יוקרה:


  1. גובהה ההשתתפות העצמית: יכול להגיע ל- 10,000 ש"ח 
  2. ביטוח שכולל שמשות מקוריות, הכיסוי הרגיל הוא לשמשות תחליפיות שאינם כוללות מסנני UV, שמשות מקוריות עולות מעל 6,000 ש"ח תלוי בדגם הרכב
  3. מיגונים שדרושים לביטוח הרכב, בד"כ 3 איתורנים כולל גלאי גרירה, בנוסף להתקנה יש לשלם תשלום חודשי לאיתוראן
  4. כיסוי לרכב חליפי מפואר במקרה של גניבה או של טוטלוסט או במקרה של תיקון במוסך שאינו הסדר
  5. סוכן ביטוח מקצועי שמבין בביטוחי רכבי יוקרה ויכול לחסוך הרבה מאוד כסף וזמן, גם בעת רכישת הביטוח וגם במקרה הצורך בזמן תביעה

דרישות מוקדמות להצעת מחיר לביטוח רכב יוקרה


  • טופס מצב תביעות -העדר תביעות 3 שנים לפחות
  • נהגים מעל שנה רישיון מעל גיל 24
  • דוח יצחק לוי עדכני
  • רישיון רכב בתוקף או העברת בעלות/אישור הזמנה
  • טופס הצעת מחיר לרכבי יוקרה

למידע נוסף אודות ביטוח רכב 

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

השוואת ביטוח בקלות וביעילות
 
להשוות בקלות בין הביטוחים בארבעה צעדים פשוטים
 
להשוות בקלות בין הביטוחים בארבעה צעדים פשוטים
 
להשוות בקלות בין הביטוחים בארבעה צעדים פשוטים

 

 

 

עוד יכול לעניין אותך: