ביטוח לתכולה | השוואת ביטוח - שוק הביטוח

ביטוח תכולה לרכוש שנמצא בתוך הדירה: תכשיטים, מוצרי חשמל, ריהוט, סלון, כלי מטבח, ארונות וביגוד, אופניים וכו' ... הביטוח מפצה על מגוון רחב של נזקים לתכולה, נזקים כגון: הצפה עקב נזילה ממכונת הכביסה שהרסה את הריהוט, שריפה בדירה, נזקי פריצה לדירה וגניבה של מזומנים ותכשיטים, הצפה ממקור מים חיצוני, פגעי מזג האוויר, אחריות מעביד כלפי עובד משק הבית ונזקי צד ג' העלולים להיגרם לשכנים או למשהו שאינו מתגורר בדירה.

כיצד נקבע התעריף לביטוח תכולה:


חברת הביטוח שולחת שמאי מטעמה שיעריך את שווי התכולה ואת שווי התכשיטים מחיר הביטוח נקבע על פי שווי הרכוש המבוטח ובקומת הדירה המבוטחת, גנבים אוהבים לפרוץ לבית פרטיים צמודי קרקע או לדירות בקומה ראשונה. אם שווי התכולה גבוהה יחסית חברות הביטוח יחייבו את המבוטחים בהגנות כגון סורגים או אזעקה או אפילו בכספת בבית המעוגנת לקיר או לרצפה.

שוק הביטוח ממליץ על הרחבת ביטוח תכולה לכל הסיכונים:


ביטוח תכולה כל הסיכונים להגנה מפני שוד תכשיטים, גניבה או אובדן טבעת נישואין מחוץ לדירת כולל כיסוי לטיול בחו"ל (בהודעה מראש למבטח) ביטוח כל הסיכונים מכסה גם שבר תאונתי לריהוט ומכשירי החשמל, טלוויזיה שנפלה מהקיר אינה מוחרגת בפוליסה הנ"ל. ביטוח כל הסיכונים מעלה את התעריף אך משתלם ברוב המקרים ובמיוחד כאשר עונדים תכשיטים יקירי ערך ורוצים לבטח גם אותם.

ביטוח התכולה הזול ביותר ברכישת ביטוח מבנה ותכולה ביחד:


הביטוח המשתלם ביותר, נמכר כחבילה המעניקה הנחה משמעותית, כולל כיסויים למבנה הדירה ולתכולה שבה.

כיסוי אוטמטי לנזקים לצד שלישי


כאשר רוכשים ביטוח תכולה מקבלים אוטמטית ביטוח המכבה על נזקים העלולים לקרות לאורח שהחליק ושבר את הרגל בדירה לבעל מקצוע שנפל בדירה כתוצאה מהתרשלות בעלי הדירה, ולנזקים העללוים להיגרם לשכנים כתוצאה משריפה או מנפילת עציץ מהמרפסת.

למה לעשות ביטוח דירה אצל שוק הביטוח?


זמינות מלאה בטלפון בWHATSUP במייל או בSMS למומחה בתחום הביטוח שטיפל באלפי תביעות,

מקצועיות וניסיון של עשרות שנים-בשוק הביטוח ימלצו לך על הכיסוי המקיף ביותר עם המחיר המשתלם ביותר ולא ישאיר אותך להתמודד לבד מול חברת הביטוח ברגע האמת.

שקיפות מלאה- הקלטת השיחה נשלחת למבוטח בתום הרכישה


לחץ כאן לקריאה נוספת על סוגי ביטוח הדירה


 

 

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

השוואת ביטוח בקלות וביעילות
 
להשוות בקלות בין הביטוחים בארבעה צעדים פשוטים
 
להשוות בקלות בין הביטוחים בארבעה צעדים פשוטים
 
להשוות בקלות בין הביטוחים בארבעה צעדים פשוטים

 

 

 

עוד יכול לעניין אותך: