מיגון לרכב | השוואת ביטוח - שוק הביטוח

חברת הביטוח דורשת מיגון כתנאי לכיסוי ביטוח לרכבים שעלותם מעל 250,000 ש"ח ולרכבים שנחשבים "גניבים", התקנת המיגון עוזרת במניעת הגניבה ומקטינה את הסיכון לחברת הביטוח מה שאמור להשתקף במחיר נמוך יותר למבוטח, לפניכם סוגי המיגונים, המחירים, ודרישות המיגון של חברות הביטוח מהרמה הנמוכה עד לדרישת המיגון הגבוהה ביותר לרכבי היוקרה:

אימובליזר מקורי

ללא עלות, מותקן על ידי היצרן של הרכב, האימובלייזר נמצא בד"כ במפתח עצמו, מכשיר הקולט את אותו מפתח ממוקם במחשב ברכב המחובר למנוע ושולח אות מוצפן למחש לאפשר הזרקת דלק למנוע, התנעת הרכב ללא מפתח מקורי ניתנת רק בעזרת מחשב מתוחכם.


קודן נגד שימוש במפתחות גנובים 

מערכת אלקטרונית הנדרכת באופן פאסיבי ומונעת את יכולת הפעלת הרכב ע"י ניתוק חשמלי של מערכת ההפעלה ומנוטרלת ע"י הקשת קוד סודי.


עלוקה 

עלות התקנה 400-500 ש"ח, יחידת ניתוקים מרוחקת, אשר יכולה להיות מותקנת בתוך מיכל הדלק ללא כל חיוט חיצוני או באמצעות חיוט בכל מקום אחר ברכב, העלוקה נמצאת בתוך מעטה מתכת ומבצעת ניתוק חשמלי ש​ל אחת ממערכות ההפעלה ויכולה להיות מנוטרלת בעזרת השלט או קוד סודי או מערכות המתקשרות מול המחשב שנמצא מאוחרי הלוח שעונים.


כספת ברזל על המחשב של הרכב

עלות התקנה 450 ש"ח בד"כ מבקשים מיגון שכולל כספת ועלוקה, הכספת עשויה מאלומיניום בעובי מינימלי של 7 מ"מ או ברזל בעובי מינימלי של 4 מ"מ המותקנת על גבי מחשב הרכב ומונעת את יכולת החלפתו. הכספת נסגרת באמצעות ברגים מחוסמים מפלדה וחלקם בעלי תבריג שמאלי. היא מקובעת על מרכב הרכב והתקנתה אינה פוגעת במערכת החשמל או במחברים.  


מערכת איתור חצי פעילה לדוגמת איתרואן SAVE

עלות התקנה 590 שקל + דמוי מנוי חודשי 30 ש"ח, ,מערכת עצמאית אשר עובדת על סוללת ומחוברת למחשב של הרכב,  במקרה של פריצה למחשב תתקבל התראה בחברת איתוראן. רמת מיגון נמוכה בד"כ שמחליפה דרישה לקודנית או לעלוקה, האיתרואן SAVE משדר גלי רדיו ואינו פוגעת פיזית בגימור תא הנהג ואינו מבצע ניתוקים לא צופים כמו העלוקה איך עלותו גבוהה יותר וגם נדרש לשלם דמי מנוי חודשיים.


מערכת איתור פעילה

עלות התקנה 2000 ש"ח + דמי מנוי חודשים של 50 ש"ח, איתרואן מערכת איכון והתרעת גניבה מבית "איתוראן", "שגריר מערכות" או "רב בריח". מערכת האיתור מחוברת למוקד ומתריעה במקרה של ניסיון לגניבה או בנסיון לחבל במחשב של הרכב, במקרה של גניבה משגדר הGPS מסמן היכן נמצא הרכב, מרכב ריתקורן מפעיל רכבי סיור 24 שעות ביממה 


מערכת איתור פעילה לגיבוי

עלות  התקנה 1000 ש"ח בנוסף לאיתרואן ההפעיל בסה"כ 3,000 , מערכת איתור פעילה נוספת המשמשת לגיבוי ופועלת במקביל למערכת הראשית וללא כל קשר אליה.לרכבים יקרים הדרישה היא בד"כ ל-3 איתוראנים 


במידה וחברת הביטוח דורשת מיגון יש לעשות בדיקה בחינם ולראות איזה מיגון צריך להוסיף מאחר שחברת הביטוח היא שיוזמת את ביצוע בדיקות המיגון, היא גם זו הנושאת בתשלום של הבדיקה, הבדיקה תקפה לכמה שנים כמו כן ניתן לבקש אישור מאיתוראן במידה ויש מערכת איתור ברכב 

לחץ כאן לביטוח רכב ללא מיגון


 

 

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

השוואת ביטוח בקלות וביעילות
 
להשוות בקלות בין הביטוחים בארבעה צעדים פשוטים
 
להשוות בקלות בין הביטוחים בארבעה צעדים פשוטים
 
להשוות בקלות בין הביטוחים בארבעה צעדים פשוטים

 

 

 

עוד יכול לעניין אותך: