שוק הביטוח-אודות


שירות VIP דרך סוכן ביטוח מקצועי.

שוק הביטוח מציע את הביטוח הזול והמשתלם ביותר, באמצעות מערכת השוואת ביטוח בין החברות המובילות והגדולות בשוק.

כל נותני השירות בשוק הביטוח הם בעלי רישיון סוכן ביטוח הניתן על ידי משרד האוצר המפקח על הביטוח, אנו מחוייבים לרמת השירות הגבוהה בענף, ליחס אישי ומקצועי, מענה מהיר לכל פנייה, ובזמן אמת כאשר המבוטח יצטרך לתבוע את חברת הביטוח, הוא יקבל את השירות המהיר והטוב ביותר להבדיל.

הצעת מחיר מהירה באתר


הצעת מחיר מהירה ופשוטה לכל סוגי הביטוח, למציאת ההצעה המשתלמת ביותר באמצעות השוואת מחירים וכיסויים בין חברות הביטוח הגדולות והמובילות, כל שעליכם לעשות זה לבחור את הכיסוי המתאים בצורה הפשוטה ביותר ולקבל הצעת מחיר מידית באתר ללא כל התחייבות. במידה ותהיו מעוניינים תוכלו לעבור לקניה און-ליין או ליצור עמנו קשר ולקבל שירות אישי ומקצועי. 

ביטוח דרך שוק הביטוח שירות של סוכן מחיר של ישיר


  • זמינות מלאה- בטלפון/ מייל/ WHATS'UP/ SMS ללא מרכזיה, כל לקוח מקבל יחס אישי ופרטני בלי מענה אלקטרוני וללא הקש 2 והקש 3, 24 שעות 7 ימים בשבוע, פשוט להרים טלפון ולקבל שירות.
  • יש לך שאלה לגבי הביטוח תשלח לנו SMS, אתה לא מבין על מה החיובים בבנק שלח לנו צילום של דף ההורדות בWHATS UP אנחנו נברר בשבילך ונחזור אליך עם תשובה.
  • שקיפות מלאה-אצלנו הכול שקוף הקלטת השיחה נשלחת ללקוח במייל בתום הרכישה.
  • חוסכים בזמן ובכסף- אנחנו נעשה בשבילכם השוואת מחירים בין חברות הביטוח המובילות והגדולות בשוק על מנת למצוא את ההצעה המשתלמת והזולה ביותר
  • טיפול מלא בתביעות-תן לנו לעשות את העבודה בשבילך אנחנו נטפל בכל מה שקשור לחברת הביטוח נחסוך לך הרבה זמן, כסף ו"כאב ראש". החברה שלנו כבר 40 שנה בתחום, מטפלת בעיקר בתביעות רכוש ויודעת לתת למבוטח את הפיצוי שמגיע לו, אנו מבינים לליבו של הלקוח שמשלם פרמיה כל שנה על מנת שחברת הביטוח תיתן לו את הגיבוי והגב הכלכלי לו הוא זקוק במקרה צרה.
  • אמנת השירות- בתום כל שנה אנו מתקשרים ללקוח על מנת לחדש לו את הביטוח ללא הסכמה מפורשת של המבוטח לא יהיה חידוש, במקרה והלקוח יהיה מעוניין לבטל את הביטוח באמצע תקופה אנו מתחייבים להחזר כספי יחסי לתקופה שבה היה מבוטח ללא "קנסות" וללא התחייבות, נגיד והיית מבוטח חצי שנה וביקשת לבטל תקבל החזר של חצי מהפרמיה.

 

שוק הביטוח מנוהל על ידי:

    שוקה מר יהודה קציר: מנכ"ל שוק הביטוח, אחד מהסוכנים הוותיקים בשוק הביטוח, ניסיון של 40 שנה בתחום הביטוח, פתח את הסוכנות לפני כ-25 שנה, כיהן כמנכ"ל סוביט קדימה חברת הבת של הסנה.     מזן לבנה: סמנכ"ל שוק הביטוח שירות לקוחות, לבנה סוכנת ביטוח מעל 30 שנה ניסיון בניהול תביעות ביטוח ובשירות לקוחות      בועז קציר: סמנכ"ל שוק הביטוח פיתוח עסקי, סוכן ביטוח לביטוח כללי ופנסיוני כ- 10 שנים, בעל תואר שני בכלכלה ומימון מאונברסיטת בן גוריון

 

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

להשוות בקלות בין הביטוחים בארבעה צעדים פשוטים