ביטוח נסיעות קבוצתי קולקטיב | השוואת ביטוח - שוק הביטוח

למה צריך ביטוח נסיעות לחו"ל לקבוצות?


ברגע שיוצאים מגבולות המדינה חוק הבריאות הממלכתי אינו תקף, אם אינכם רוכשים בכמה דולרים ביטוח נסיעות אתם נשארים חשופים בחו"ל ללא ביטוח רפואי, במידה ותזדקקו לטיפול רפואי תצטרכו לשלם סכומים דמיוניים שיכולים להגיע למאות אלפים עבור אשפוז בארה"ב, או ניתוח דחוף בביה"ח באירופה והטסה רפואית להמשך טיפול בישראל... אם קניתם ביטוח נסיעות לחו"ל לעובדי החברה שלכם, חברת הביטוח תצטרך לשלם את הכול, לכן ביטוח נסיעות הוא לא בגדר המלצה, אלא ביטוח חובה לכל מי שיוצא לחו"ל. ביטוח נסיעות לחו"ל נועד להבטיח כיסוי מושלם לחופשה, לטיול או לנסיעת עסקים. בעלות מינימלית תבטיחו לעצמכם כיסוי כספי רפואיבמקה חריום  הכולל אשפוז, מיון, הטסה רפואית לישראל, טיפולי חירום בשיניים, חילוץ, פינוי באמבולנס, תרופות ואף המשך אשפוז בארץ. 

ביטוח נסיעות קבוצות

לקבוצת אנשים שיוצאים לטיול מאורגן דרך מקום העבודה, דרך וועדי עובדים, מתאים ביטוח נסיעות קבוצתי. לרוב, יהיה בשימוש חברות הנוהגות לשלוח את עובדיהן לחו"ל במסגרת העבודה. כיום דואגות רוב החברות לספק לעובדיהם ביטוח נסיעות קבוצתי, ביטוח קולקטיבי, המציע את כל הכיסויים הנדרשים למי שטס לחו"ל, ובהתאם גם לסוג וסגנון הטיול בחוץ לארץ. חברות הביטוח, מציעות פתרון נוח, מקיף מאד וגם זול הרבה יותר – כזה שיכול להתאים לצרכים שונים והכי חשוב להגן על העובדים. ביטוח קבוצתי אינו תלוי בגיל המבוטחים וגם לא מותנה במילוי שאלון. כל הנוסעים או כל העובדים מטעם מקום העבודה מבוטחים בדיוק באותו ביטוח ונהנים מאותם התנאים. כמעסיק, תוכל להיות בראש שקט כשהעובדים שנוסעים בשליחותך לחו״ל ולרכוש עבורם ביטוח נסיעות קבוצתי.


קיימות 2 אופציות לביטוח נסיעות שמתאים לעובדי חברה

אופציה ראשונה לרכוש ביטוח נסיעות קבוצתי - מתאים לכל קבוצה מעל 30 איש שיוצאים לחול במרוכז, בסבבים או בפעם אחת.

אופציה שנייה לרכוש ביטוח קולקטיב - בנק ימים לביטוח נסיעות לחו״ל ולדווח אחת לרבעון בדיעבד על מועדי היציאה וחזרה של העובדים. פתוח  גם לארצות הברית וליתר העולם.


להלן יתרונות הביטוח הקבוצתי:

  • פוליסה עד גיל 75 לעובדי החברה
  • מצב רפואי כלול בפוליסה ללא הצהרת בריאות של הנוסעים
  • כיסוי מורחב כולל גם כיסוי להריון עד שבוע 32
  • פוליסה רחבה ומקיפה שכוללת במחיר הבסיס ביטול /קיצור, כבודה, מחשב נייד ועוד..
  • דיווח רבעוני רטרו ותשלום על הימים שנוצלו בפועל

המומחים שלנו לביטוח נסיעות ילוו אתכם בכל שאלה מתהליך הרכישה ועד החזרה לארץ ובמקרה הצורך גם בהנחיות לרכישת ביטוח קבוצתי או בנק ימים

לקריאה נוספת וטיפים לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל 

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

השוואת ביטוח בקלות וביעילות
 
1
תאריכים, טיסה
גיל ויעד
 
2
בוחרים הרחבות
 
3
משווים הצעות
 
4
רכישה ישירה
בחברת הביטוח

 

 

 

עוד יכול לעניין אותך: