ביטוח נסיעות לתאילנד | השוואת ביטוח - שוק הביטוח

תאילנד היא אחד היעדים האהובים על המשפחות הישראליות, ולא סתם. המדינה הטרופית מציעה מגוון אטרקציות, נופים, אוכל ותרבות שמתאימים לכל הגילאים. לפני שאתם ממריאים לחוויה של החיים, אל תשכחו לדאוג לביטוח נסיעות שיגן עליכם במקרה של מצבי חירום רפואיים בחו"ל.

ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה מקרים רפואיים שיכולים לקרות לכם עקב אירוע רפואי או תאונה בחו״ל לדוגמא: אשפוז בביה"ח פרטיים, פינוי באמבולנס או במסוק, בדיקות רופארכישת תרופותאיתור וחילוץ, הטסה רפואית לישראל ועוד. בנוסף, ניתן להרחיב את הביטוח לכיסויים נוספים לביטוח לכבודה או ביטוח ספורט אתגרי אם אתםפ מתכוונים לעשות אומגות או משהו בסגנון.. במילים אחרות, ביטוח נסיעות לחו״ל מגן עליכם מפני הוצאות עתק מיותרות במהלך החופשה המשפחתית.

ביטוח נסיעות לתאילנד למשפחות - כל המידע על ביטוח נסיעות לחול


הרחבות שמומלץ לשקול להוסיף לביטוח הנסיעות שלכם

הרחבה מומלצת במיוחד לתאילנד שמכסה את עלות כרטיסי הטיסה ובתי מלון ששלמתם ללא אפשרות ביטול הוא ביטוח לביטול/קיצור נסיעה מסיבה רפואית בעלות מזערית החל מ- 0.35$ ליום, חשוב לזכור שתכניות עלולות להשתנות בן רגע מסיבות שונות, תאונה חלילה או מחלה של אחד מבני המשפחה, אשפוז פתאומי, התפרצות פתאומית של מגפה ועוד ועוד סיבות, בשוק הביטוח ניתן לבצע השוואה בין בהבדלים של חברות הביטוח השונות.

אם אתם מתכננים לבצע פעילויות שמעלות לכם את האדרנלין - מטיולי גיפים, רפטינג, קיאקים, טיפוס בעזרת חבלים ועוד לא לשכוח לעשות ביטוח לספורט אתגרי במסגרת ביטוח נסיעות לחו"ל, שנועד לכסות את הוצאות הטיפול הרפואי במקרה של פגיעה שנגרמה בעקבות פעילות אתגרית. עלות הביטוח כ-0.5$ ליום, ניתן לבחור את הביטוח לפי תאריכים לחלק מתקופת הטיול.

חשוב שתדעו שביטוח לכבודה עולה מעט וחוסך מכם עוגמת נפש במקרה של אובדן, גניבה או איחור. הרחבת ביטוח הכבודה מכסה את הציוד שלכם מהרגע שאתם בדרככם לחו"ל או מהרגע שמסרתם אותו למוביל ועד הרגע ששבתכם לביתכם וקיבלתם את הכבודה שלכם בחזרה.

השוואת מחירי ביטוח נסיעות למשפחה לחופשה בתאילנד ל-20 ימים

שוק הביטוח מסייע לכם לרכוש את הביטוח המתאים ביותר עבורכם באמצעות מערכת מהירה המבצעת השוואת מחירים לביטוח נסיעות. האלגורתים של שוק הביטוח ישווה עבורכם תוך 30 שניות מחירים וכיסויים מכל החברות בשוק הביטוח. בדרך זו תוכלו להחליט מה הפוליסה המתאימה עבורכם ולעבור לרכישה ישירה בחברת הביטוח ולאחר 2 דקות לקבל את הפוליסה למייל.

לדוגמא מחירי הביטוח לחופשה משפחתית לתאילנד ל-20 ימים למשפחה בת 4 נפשות כולל הרחבה לספורט אתגרי, ביטול/קיצור נסיעה וכבודה, הבדלים של עשרות אחוזים בשוק הביטוח

חברה מחיר דירוג בשוק הביטוח כיסויים והרחבות
הראל 287$
 
stars ratings
 
כיסויים רחבים
מנורה 230$
 
stars ratings
 
 
הפניקס 400$
 
stars ratings
 
 
כלל 250$
 
stars ratings
 
 
מגדל 287$
 
stars ratings
 
 
פספורט 360$
 
stars ratings
 
 
GO 376$
 
stars ratings

חדש בשוק הביטוח

 
AIG 323$  לא מדורג בשוק הביטוח  

 


אז איזה ביטוח נסיעות הכי מומלץ?

שוק הביטוח מסייע לכם לרכוש את הביטוח הבטוח המשתלם ביותר עבורכם – לקוחות שוק הביטוח שחוזרים לארץ מדרגים את חווית הביטוח שהיה להם, לתבוע ביטוח זה לא הכי נעים, אך שחברת הביטוח משלמת במקום ובקלות ואף מתחשבת ומשלמת מלפנים שורת הדין ובלי טרטורים זה הופך להיות לחווית ביטוח נעימה ובעיקר כשאתה בחו"ל ואין לכם כוח להתעסק בבירוקרטיה, ביקורות ודירוגים של הלקוחות על החברות בשוק הביטוח יעזרו לכם לבחור את הביטוח המתאים ביותר עבורכם.

לשאלות נוספות תמיד תוכלו להעזר בארץ או בחו"ל במומחים לביטוח נסיעות של שוק הביטוח, תמיד לרשותכם וישמחו לענות על כל שאלה 

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

השוואת ביטוח בקלות וביעילות
 
1
תאריכים, טיסה
גיל ויעד
 
2
בוחרים הרחבות
 
3
משווים הצעות
 
4
רכישה ישירה
בחברת הביטוח

 

 

 

עוד יכול לעניין אותך: