ביטוח נסיעות ללפלנד כולל כיסוי ספארי חורף | השוואת ביטוח שוק הביטוח | שוק הביטוח

כמו מקומות רבים אחרים בעולם, גם לפלנד הפכה בשנים האחרונות ליעד פופולארי לביקור עבור ישראלים רבים וידועה כאחת מהמדינות מהן ניתן לצפות בזוהר הצפוני או בשמו האחר זוהר הקוטב. בחבל ארץ קסום וציורי זה, השוכן בצפון אירופה וכולל חלקים צפוניים של ארבע מדינות שונות (שבדיה, פינלנד, רוסיה ונורבגיה), ניתן למצוא נופי שלג וקרח פראיים, תופעות טבע מרהיבות דוגמת הזוהר הצפוני ושלל פעילויות תיירותיות שונות המעניקות חוויה ייחודית של פעם בחיים. נשמע מסקרן? זהו אכן יעד מופלא ומומלץ בחום. רגע קטן לפני, כדאי להתעכב על ביטוח הנסיעות שיש לעשות לפני הטיסה, כולל ההרחבות המתבקשות.

northern lights in lapland, טיול ללפלנד

למה צריך ביטוח נסיעות ללפלנד ?


נתחיל בלציין את המובן מאליו – לפני כל טיסה לחו"ל, לכל יעד בכל יבשת, חשוב מאוד לרכוש ביטוח נסיעות. זה מה שייתן לנו ראש שקט במהלך הטיול ויכסה עבורנו את ההוצאות הרפואיות במידה ונדרש להן בעת השהייה במדינה זרה (אשפוז, טיפול רפואי, בדיקות וכיו"ב). ביטוח הנסיעות גם יכול לפצות אותנו במידה ואיבדו לנו את המזוודה, נאלצנו לבטל את הטיסה מסיבות רפואיות ועוד מקרים פוטנציאליים לא נעימים שעדיף לנו להימנע מהם.

ומה בנוגע ללפלנד? ובכן, כמו כל יעד אחר (ובפרט מדינות מערביות יקרות יחסית), גם במקרה זה חשוב לבטח את עצמנו עבור מצבים בהם נדרש לטיפולים רפואיים בעת השהייה ביעד האקזוטי.

מלבד לביטוח הנסיעות הבסיסי מומלץ לרכוש הרחבות מסוימות לפוליסה, אשר יתאימו לפעילויות שנרצה לבצע בעת שהותנו בלפלנד. איך נדע מהן ההחרבות המתאימות עבורנו? קראו עוד למציאת ביטוח הנסיעות המומלץ והטוב ביותר עבורכם.

ביטוח ספורט אתגרי ללפלנד


הרחבה לספורט אתגרי היא בגדר חובה עבור הטסים ללפלנד ובחלק מהחברות יש לרכוש אף הרחבה לספורט חורף שכן רבים מהתיירים המגיעים לשם מבצעים פעילויות הנכללות תחת הגדרה זו, ולכן מצריכות כיסוי ביטוחי מתאים. אלו פעילויות רכיבה על אופנועי שלג או מזחלות, טיפוס על קרח ועוד.

הרחבה של כיסוי ספורט אתגרי לביטוח הנסיעות שלכם תגן עליכם במקרים בהם השתתפתם בפעילות אתגרית ונפצעתם עקב כך. פעילויות בהן יש סיכון רב יותר נחשבות לספורט אתגרי, במידה ונפצעתם חברת הביטוח תשלם את כל ההוצאות הרפואיות החל מפינוי לביה"ח הקרוב (באמבלונס או במטוס), אשפוז בביה"ח ועד הטסה רפואית להמשך טיפול בישראל, 

כאמור חברות הביטוח השונות מכסות ספארי לפלנד במסגרת הרחבה לספורט אתגרי בעוד בחברות אחרות יש לרכוש הרחבה לספורט חורף, הרשימה של הפעילויות הנחשבות ספורט אתגרי שונה בין החברות, באתר שוק הביטוח ניתן לבחור את סוג הספורט שאתם עושים ולמצוא את ההצעה המשתלמת ביותר מכל חברות הביטוח ספציפית לפעילות הזאת.

לפלנד היא שטח ארץ גדול, רחב ידיים וריק יחסית, בו המרחקים ממקום למקום עשויים להיות גדולים במיוחד. לכן, במקרה של פציעה המצריכה פינוי רפואי החילוץ עצמו עשוי להיות יקר יחסית ולהצריך שימוש במסוק, מסיבה זו חובה גם להשאיר את הכיסוי הבסיסי בפוליסה לאיתור וחילוץ ולוודא שאתם לא מבטלים אותו בטעות. 

הרחבות נוספות מומלצות לביטוח נסיעות


הרחבה למצב בריאות קיים - יש לוודא שעניתם נכון על כל השאלות של שאלון הרפואי על מנת שתיהיו מכוסים על מצב רפואי קודם ובמקרה של החמרה בזמן הטיול בחו"ל.  

הרחבה לביטול או קיצור הנסיעה- הרחבה זאת תכסה לכם את הוצאות הטיול היקרות עד גבול האחריות של חברת הביטוח במקרה ונאלצתם לבטל או לקצר את נסיעתכם עקב מצב רפואי חמור שלכם או של בני משפחתכם הקרובים.

הרחבה לכבודה- רוב התביעות בשוק הביטוח נסיעות לחו"ל הן עבור איחור בהגעת הכבודה או אובדן הכבודה בחו"ל. במידה ואתם לוקחים אתכם מצלמה תבדקו אם הכיסוי כולל גם אותה.  

כיסוי טיולים מאורגים ללפלנד 


ביטוח נסיעות לטיול מאורגן הינו ביטוח נסיעות רגיל. כאשר אתם רוכשים את הביטוח במסגרת קבוצה גדולה ניתן יהיה לקבל הנחות להרחבות נוספות במסגרת רכישה קבוצתית לדוגמא: ביטול/קיצור נסיעה במחיר אחיד. המבוטחים בשוק הביטוח כבר נהנים מהנחות מיוחדות ברוב חברות הביטוח, לרוכשים ביטוח נסיעות אונליין באופן אישי.

אז כמה דברים לסיכום, לפני היציאה מומלץ מאוד לבצע השוואת מחירי ביטוח נסיעות ללפלנד. קחו בחשבון את ההרחבות הספציפיות בהן אתם מעוניינים ובדקו זאת בהצעות שאתם מקבלים. וודאו כי רכשתם את ההרחבות המתאימות עבורכם ואם כבר טסים ליעד מופלא שכזה, לפחות שנהיה מבוטחים ומכוסים כמו שצריך.

מומלץ לקרוא ביקורות וחוות דעת בנוגע לביטוחי נסיעות של חברות הביטוח השונות, באתר תוכלו למצוא מאגר רחב של לקוחות אשר מדרגים לאחר חזרתם לארץ את חווית השירות בחברות הביטוח. במידה ונשארתם עם שאלות, התייעצו עם המומחים שלנו. 

תטסו בשלום וחזרו בשלום!

 

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

השוואת ביטוח בקלות וביעילות
 
1
תאריכים, טיסה
גיל ויעד
 
2
בוחרים הרחבות
 
3
משווים הצעות
 
4
רכישה ישירה
בחברת הביטוח

 

 

 

עוד יכול לעניין אותך: