שאלון רפואי ביטוח נסיעות לחו"ל | השוואת ביטוח - שוק הביטוח

מחלה- מצב של בריאות לא תקינה, קיום בעיה בריאותית, הפרעת במצב הבריאות של אברי הגוף, הפרעה גופנית עם סימנים ותסמינים שניתן לזהותם, כל מצב לא תקין או כשל תפקודי של הגוף, לרבות פגיעה גופנית בשל תאונה

הגדרת מצב בריאות קודם- מחלה או מצב בריאות בגינו היה המבוטח בטיפול, לרבות טיפול תרופתי ו/או בהשגחה בעת צאתו לחו"ל או במשך 6 חודשים שקדמו לצאתו ולמעט כאשר קבלת הטיפול הייתה מטרת הנסיעה

החמרה של מצב קודם- שינוי לרעה של מצב רפואי קודם שהטיפול בו היה הכרחי כטיפול חירום בחו"ל והמבטוח לא היה יכול מבחנה רפואית לדחות את הטיפול עד לשובו לישראל.

שאלון רפואי של הפניקס

 1. האם במהלך 3 החודשים האחרונים חל שינוי לרעה במצב הרפואי ו/או האם היה ביקור בחדר מיון או אשפוז ו/או ניתוח לאחד או יותר מהמועמדים לביטוח?
 2. האם אחד או יותר מהמועמדים לביטוח נמצא בהליך של בירור רפואי שטרם נקבעה בגינו אבחנה רפואית ו/או קיימת המלצת רופא להימנע מנסיעה לחו"ל?
 3. האם מישהו מהנוסעים נוטל/הומלץ לו ליטול תרופות באופן קבוע? לתשומת ליבך, אין צורך לסמן "כן" במידה ומדובר בתרופות בגין: פעילות של בלוטת התריס, ערמונית מוגדלת (פרוסטטה), גלאוקומה, כולסטרול, כיב קיבה, אלרגיה, מיגרנה, הפרעות קשב וריכוז, גלולות הריון, ויטמינים, תוספי מזון, כדור אחד בלבד ללחץ דם ללא שילוב תרופות נוספות.
 4. במידה ועינתם כן על אחד השאלות, האם אחד או יותר מהמועמדים לביטוח חלה ו/או אובחן באחת מהמחלות או באחד מהאירועים הבאים: 
 • מחלת לב (צינתור, מחלת לב איסכמית ו/או אוטם שריר הלב ו/או אי ספיקת לב)
 • הפרעות בקצב הלב ו/או פרפור או פרוזדורים
 • מחלת סרטן (שטרם חלפו 6 חודשים מיום מתן טיפול אחרון) ו/או מחלת סרטן כרונית
 • מחלת מעיים (מחלת קרוהן ו/או דיברטיקוליטיס)
 • אי ספיקת כליות-טיפול בדיאליזה וגם ללא טיפול בדיאליזה
 • אירוע מוחי
 • מושתל איברים 
 • copd עם שימוש במחולל חמצן/ללא שימוש בחמצן
 • סוכרת תלוית אינסולין
 • מחלת מערכת העצבים
 • קרישיות יתר
 • אפילפסיה
 • סיסטיק פיברוזיס - CF 
 • פרקינסון

ביטוח נסיעות לחו"ל הפניקס TRAVEL

שאלון רפואי מגדל

האם הנך בהליך של בירור רפואי ו/או במעקב רפואי ו/או הומלץ לך על צורך בניתוח או טיפול רפואי בעתיד או הומלץ ע"י רופא שלא לנסוע לחו"ל?*

האם במהלך 3 החודשים האחרונים היית באשפוז , פנית לחדר מיון ו/או עברת ניתוח ו/או חלה החמרה במצב הרפואי? (יש לפרט במלל חופשי בהמשך התהליך)*

האם הנך בטיפול רפואי ו / או תרופתי באופן קבוע? אין צורך לסמן "כן" במידה והטיפול הוא באחת מהמחלות הבאות בלבד: לחץ דם, כולסטרול, יתר / תת פעילות' בלוטת התריס, הפרעות קשב וריכוז וויטמינים, צרבת, מיגרנה, אלרגיה , גלולות למניעת הריון

האם הומלץ לך על צורך בניתוח או טיפול רפואי בעתיד או הומלץ ע"י רופא שלא לנסוע לחו"ל

 • מחלת סרטן בששת החודשים האחרונים
 • פרעה פעילה בקצב לב, אוטם שריר הלב , אי ספיקת לב או קוצב לב
 • אי ספיקת כליות בטיפול דיאליזה
 • טרשת נפוצה
 • טרומבוציטופניה / פוליציטמיה ורה
 • ניוון שרירים
 • nושתל איברים
 • COPD בטיפול מחולל חמצן
 • סיסטיק פיברוזיס
 • אירוע מוחי ב-12 החודשים האחרונים
 • פרקינסון
 • אלצהיימר
 • איידס פעיל
 • סכרת לא מאוזנת ו /או פגיעה באיברי מטרה

ביטוח נסיעות לחו"ל מגדל מסע עולמי

שאלון רפואי מנורה

1. האם אחת ממטרות הנסיעה היא קבלת טיפול בחו"ל ?

2. האם הנך נוטל או הומלץ לך ליטול תרופות באופן קבוע ו/או הנך עובר או הומלץ לך לעבור טיפול רפואי כגון: טיפול בכאב, אונקולוגי או דיאליזה? אין לסמן "כן" אם מדובר באחד או יותר מהטיפולים הבאים: כולסטרול, פעילות בלוטת התריס, הפרעות קשב, אלרגיה, ערמונית מוגדלת (פרוסטטה), גלאוקומה, מיגרנה וויטמינים או לחץ דם ללא טיפול בכולסטרול. במידה וכן:

א. האם הנך נמצא בטיפול ו/או הומלץ לך על אחד או יותר מהטיפולים הבאים: טיפול בדיאליזה, טיפול בעירוי דם, טיפול בכאב כרוני, טיפול אונקולוגי לרבות טיפול ביולוגי, כימותרפיה ו/או הקרנות? ב. האם חלית או אובחנת באחד או יותר מהמחלות או מהאירועים הבאים: אי ספיקת לב, תסחיף ראיתי, מפרצת מוחית או בטנית? ו/או האם עברת אירוע מוחי, אוטם שריר הלב, השתלת קוצב לב או הפרעה פעילה בקצב הלב בשנה האחרונה? ג. האם חלית או אובחנת באחת או יותר מהמחלות הבאות הקשורות למערכת העצבים? כגון: טרשת נפוצה, ניוון שרירים, אלצהיימר, אפילפסיה, פרקינסון, שיתוק ו/או מחלה ניוונית אחרת? ד. האם חלית או אובחנת באחת מהמחלות הבאות- קרוהן ו/או קוליטיס (יש לסמן "כן" רק אם היה התקף בשנה האחרונה), מחלת כבד כרונית, אי ספיקת כליות כרונית? ה. האם אובחנת במחלת סיסטיק פיברוזיס ו/או מחלת ריאות חסימתית?

3. האם במהלך ששת החודשים האחרונים, אושפזת ו/או עברת ניתוח ו/או צנתור ו/או פנית לקבלת טיפול בחדר מיון או הומלץ לך לעבור ניתוח/אשפוז/צנתור? במידה וכן:

א. האם הניתוח או הפניה למיון או האשפוז קשורים לאחת מהבעיות הבאות: ניתוחי ראש, לב, לרבות צינתורים לבביים, מחלה ממארת, עמוד שדרה, מערכת הכליות והשתן, מערכת העיכול, ריאות, השתלת איברים, בעיות הקשורות בנפש? ב. האם הומלץ לך על ניתוח או אשפוז והוא טרם בוצע או בוצע וטרם חלפו 6 שבועות ממועד הניתוח/האשפוז?

4. האם הופנית שלא כחלק מבדיקות שגרה לבדיקה אבחנתית כגון: MRI, C.T, גסטרוסקופיה, קולונוסקופיה, אקו לב, דופלר עורקי צוואר, בדיקת מאמץ, הולטר, צנתור אבחנתי? במידה וכן:

האם הבדיקה טרם בוצעה או הבדיקה בוצעה ונדרש המשך בירור רפואי או טיפול רפואי או השגחה בעקבות תוצאת הבדיקה?

ביטוח נסיעות לחו"ל מנורה TOPTRAVEL

שאלון רפואי הראל

מצב רפואי קודם: מחלה ו/או מצב בריאות בגינו היה המבוטח בטיפול לרבות טיפול תרופתי בלבד ו/או בהשגחה בעת צאתו לחו"ל או במשך 6 חודשים שקדמו לצאתו ולמעט כאשר קבלת הטיפול הייתה מטרת הנסיעה.

1. האם אחת ממטרות הנסיעה היא קבלת טיפול רפואי?

2. האם בחצי השנה האחרונה לקחת תרופות באופן קבוע או עברת טיפול אחר, או שהמליצו לך על לקחת תרופות או לעבור טיפול אחר? לתשומת ליבך אין צורך לסמן כן במידה ומדובר בטיפול הורמונלי, ויטמנים או תוספי מזון, אלרגיה, גלולות למניעת הריון, כולסטרול, תת פעילות בלוטת המגן, קשב וריכוז, לחץ דם, בעיות שינה 

3. האם בחצי השנה האחרונה עברת או הומלץ לך על אשפוז או ניתוח הקשור לאחד או יותר מהבאים: ראש, לב (לרבות צנתור), כליות ודרכי שתן, ריאות אורתופדיה?

4. האם הניתוח/האשפוז כבר בוצע וחלפו מאז למעלה מ 3 חודשים?

5. האם בחצי שנה האחורנה הופנית לאחת מהבדיקות הבאות (שלא כחלק מבדירות שגרה): MRI/ CT (ראש או אורתופדיה), גסטרוסקופיה, קולונוסקופיה, אקו לב, דופלר עורקי צוואר, בדיקת מאמץ, הולטר במידה וסומן כן והינכם רוכשים תרופות באופן קבוע יש לענות על השאלות הבאות:

6. האם הנך נמצא בטיפול או הומלץ לך על אחד או יותר מהטיפולים הבאים: טיפול בדיאליזה, טיפול בעירי דם, טיפול במרפאת כאב, טיפול אונקולוגי, טיפול לאחר השתלת איבירים (במידה וכן יש להעביר מסמכים רפואיים)

7. האם אובחנת באחד או יותר מהמצבים הרפואיים הבאים: מחלה במערכת העצבים (כדודמת טרשת נפוצה), קרוהן, מחלת כבד כרונית, מחלה ניוונית כדוגמת ALS, אירוע מוחי בשנה האחרונה, אי ספיקת לב, מחלת כליות כרונית? (במידה וכן יש להעביר מסמכים רפואיים)

ביטוח נסיעות לחו"ל הראל firstclass

שאלון רפואי כלל

הפוליסה כוללת כיוסי להוצאות רפואיות ואשפוז בחו"ל יד 250,000$ בגין אירוע רפואי הנובע מהחמרה בלתי צפויה בחו"ל של מחלה קיימת בגינה היה המבוטח מצוי, אך ורק בטיפול תרפותי ו/או מעקב רפואי שוטף בעת צאתו לחו"ל או במשך 3 חודשים שקדמו לצאתו לחו"ל ובלבד שבמהלך אותם 3 חודשים היה מצבו רפואי יציב ולא חלה החמרה באותה מחלה

 1. שאלון רפואי כלל

  האם אחד או יותר מהנוסעים:

  נוטל/ת תרופות באופן קבוע? *שים לב אין צורך לסמן ”כן” במידה ומדובר באחת מהמחלות הבאות: יתר לחץ דם, מדללי דם (קרטיה/אספירין) (למניעה בלבד), שומנים בדם (כולסטרול), מגרנות, יתר/תת פעילות בלוטת התריס, ערמונית מוגדלת, הפרעות קשב, אוסטופורוזיס, גלוקומה, קטרקט, צרבות

  האם חל שינוי במצב הבריאותי במהלך שלושת החודשים האחרונים (לרבות: מיון, אשפוז, ניתוח, בירור רפואי, תוצאות בדיקות לא תקינות)?

  במידה וכן:

  האם במהלך שלושת החודשים האחרונים: 

  א.היית אצל הרופא בביקור בביקור שאינו ביקורת שוטפת 

  ב.אושפזת (לרבות אשפוז יום), טיפול בחדר מיון?

  ג.הטיפול התרופתי בגין מצבך שונה?

  ד.את/ה מטופל/ת בדיאליזה?

  ה.את/ה מטופל/ת במחלת סרטן?

  במידה ולא ניתן לעבור לרכישה במידה וכן, לצורך השלמת הרכישה יש להעביר סיכום מידע רפואי מהרופא המטפל 

שאלון רפואי פספורטכארד

האם את/ה מאובחנ/ת כחולה במחלה כרונית, נוטל/ת תרופות, בעל/ת אחוזי נכות ו/או חל כל שינוי במצבי/נו הרפואי במהלך ששת החודשים האחרונים (מיון, אשפוז, ניתוח או תוצאות של בדיקות לא תקינות)? 

ביטוח נסיעות לחו"ל פספורטכארד

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

השוואת ביטוח בקלות וביעילות
 
1
תאריכים, טיסה
גיל ויעד
 
2
בוחרים הרחבות
 
3
משווים הצעות
 
4
רכישה ישירה
בחברת הביטוח

 

 

 

עוד יכול לעניין אותך: