ביטוח נסיעות לחול הטסה רפואית לישראל

טיסה לחו״ל עם בני המשפחה יכולה להיות חוויה כיפית ומדהימה, אך כאשר משהו משתבש, כשאחד מבני המשפחה נפצעים או חולים בזמן השהות בחו"ל, בעיקר כשהדבר קורה במדינה רחוקה או מדינה בה רמת הרפואה ירודה. במצבים כאלה מה שמעניין את כולם זה לחזור במהרה הביתה, להיות ליד המשפחה הקרובה ולקבל טיפול רפואי בישראל. הטסה רפואית – מאפשרת לחזור לישראל בבטחה ברגע שהכי זקוקים לו.

ביטוח נסיעות לחול הטסה רפואית לישראל

הטסה רפואית לישראל היא מבצע מורכב הדורש מעורבות של מספר גורמים מרכזיים. בראש ובראשונה יש את ספק הטיסה הרפואית, שאחראי על ארגון ותיאום הלוגיסטיקה של הטיסה. טיפול באישורים הדרושים לטיסה, לוודא כי כלי הטיס מוכן ומצויד כראוי להובלה הרפואית. גורם נוסף בטיסה רפואית הוא הצוות הרפואי על המטוס, צוות זה אחראי על מתן טיפול רפואי ותמיכה למטופל לאורך כל המסע. הטסה רפואית היא דרך יעילה של העברת חולים או פצועים באמצעות מטוס או מסוק, במקרים של אירוע רפואי חירום בחו״ל המחייב הטסה לישראל לקבלת טיפול רפואי. הטסה רפואית לישראל היא שירות שניתן על ידי חברות פרטיות או ארגוני הצלה, אשר מבצעים העברת חולים או פצועים מחו"ל לישראל.

השירות של הטסה רפואית לישראל מיועד למגוון מקרים, כמו:

  • חולים או פצועים שנדרשים לטיפול מיוחד או מתקדם בישראל, שאינו זמין במדינת המוצא.
  • במקרים של חולים כרוניים ובמקרים של סכנת חיים, חולים מונשמים הזקוקים לבידוד, ועוד. 
  • במקרים של שבץ מוחי, התקף לב, חולי סרטן, חולי לב, חולים שעברו או עומדים לעבור תהליך השתלת איברים, פגים, מונשמים.
  • מקרים של מוות חלילה ונדרשת הטסת גופה למדינה ישראל.

איך מתבצע תהליך של הטסה רפואית לישראל ? 

במקרים דחופים ובמצבי חירום הדורשים פינוי מיוחד או דחוף הטיסות מצוידות בציוד רפואי חדיש, והצוות הרפואי עבר הכשרה מיוחדת לטיפול במצבי חירום. המשמעות היא שהמטופלים יכולים לקבל את הטיפול שהם צריכים בזמן המעבר, מה שיכול להיות קריטי במצבים מסכני חיים. הצוות הרפואי יטפל בכל מה שצריך מבחינת האישורים הבירוקרטים לתיאום הפינוי וההעברה מול רשות שדות התעופה וכמובן מול הבתי חולים, הסדרת אישרות כניסה למדינה, אישור כניסה לאזור עם אמבולנס לשטח האווירי ולאזור ההמראה על מנת להבטיח את בריאותם של המבוטחים מרגע העלייה לאמבולנס ועד חזרה לישראל. העלויות של השירות של הטסה רפואית לישראל משתנות בהתאם למרחק ולבעיות אחרות. לרוב העלויות מגיעות לעשרות אלפי דולרים. לכן, חשוב מאוד לטוס עם ביטוח נסיעות לחו״ל אשר יכסה אתכם וידאג לכם במקרה חירום. הטסה רפואית לישראל היא שירות חשוב ומשמעותי, צוותי ההטסה הרפואית ידאגו לכל הצרכים של החולים הכוללים חשבונות לביה"ח, העברה רפואית לשדה באמבולנס, תרגום המידע הרפואי וישלחו את הצוותים רפואיים בליווי רופאים ישראלים אם צריך על מנת להחזיר את המטופל הביתה במהירות ובבטחה, ולקבל את הטיפול הראוי.

כיסוי חובה בכל ביטוחי הנסיעות לחו"ל


ביטוח נסיעות לחו"ל הוא במידה אחרת ביטוח רפואי. למעשה, זהו הכיסוי הבריאותי היחיד שתקף עבורכם מחוץ לישראל, והוא יכול לסייע לכם להתמודד עם אירועים רפואיים כמו פציעה, תאונה, מחלה וכדומה שעלולים להתרחש במהלך השהות שלכם בחו"ל.

הטסה רפואית נכללת בפוליסת ביטוח הנסיעות הבסיסית שאותה אתם רוכשים, והיא רק אחת מתוך מגוון הכיסויים שמקנה לכם ביטוח נסיעות, כיסוי הוצאות אשפוז, תרופות, בדיקות רפואיות, טיפולי חירום בשיניים ועוד...

מה חשוב לבדוק לפני שקונים את הביטוח נסיעות


מומלץ לקנות ביטוח של החברות המובילות בישראל עם הכיסויים הגבוהים ביותר , לוודא שהפוליסה מכסה מקרים של הטסה רפואית לישראל בלווי צוות וציוד רפואי.

מומלץ לבצע השוואה בביטוח נסיעות לחו״ל ולבטח את עצמם בזמן שהייתם בחו״ל.

אולי יעניין אתכם גם:


ביטוח נסיעות לתרמילאים

ביטוח סקי

ביטוח ספורט אתגרי


 

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

השוואת ביטוח בקלות וביעילות
 
1
תאריכים, טיסה
גיל ויעד
 
2
בוחרים הרחבות
 
3
משווים הצעות
 
4
רכישה ישירה
בחברת הביטוח

 

 

 

עוד יכול לעניין אותך: