ביטוח נסיעות לחולי לב | השוואת ביטוח - שוק הביטוח

אנשים שמתמודדים עם מחלה כרונית לדוגמא מחלת לב, עדיין יכולים לרכוש ביטוח נסיעות לחו״ל ולצאת לחופשה מהנה בראש שקט שהביטוח יכסה אתכם בכל תרחיש רפואי שעלול לקרות גם במהלך השהייה שלכם בחו״ל. גם חולי לב שמצבם הרפואי בשליטה והם מרגישים טוב, צריכים לרכוש פוליסת נסיעות שמתאימה למצבם הבריאותי, כי מחלות אלו עשויות להיות בלתי צפויות.

ביטוח הנסיעות אותו אנו רוכשים לפני נסיעה לחו"ל נועד להגן עלינו במקרה של בעיה בריאותית המתעוררת במהלך הנסיעה. מה קורה כאשר אנו מעוניינים לנסוע לחו"ל בזמן שאנחנו מתמודדים עם בעיה בריאותית ממושכת, או לאלו מאיתנו שחולים במחלת לב כרונית ומתכננים לטוס לחו“ל? במקרים כאלו, פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל לא תספיק, ועלינו לוודא כי אנחנו רוכשים הרחבה לפוליסה המכסה את המחלה או המצב שלנו, על מנת להבטיח כיסוי מלא במקרה ובריאותנו תדרדר במהלך הטיול, באופן שיצריך טיפול רפואי.


על מנת שחולי לב יהיו מכוסים גם בחו"ל מבחינה רפואית, חברות הביטוח יצרו הרחבה ייעודית לכל אותם אנשים בעלי מחלה כרונית קיימת כמו מחלת לב אשר נוטלים תרופות על בסיס יומיומי ולכן אינם מכוסים בביטוח סטנדרטי. הרחבת ביטוח מחלת לב בחו"ל תבטיח עבור הנוסע כיסוי ביטוחי עד 350,000$ עבור החמרה רפואית במצבים של אירוע לבבי בגין טיפול רפואי, אשפוז, מימון תרופות, עלויות ניתוח והטסה לארץ במקרים חריגים או חלילה מוות. ללא הרחבת ביטוח זו, לא יהיה לנוסע החולה כיסוי כספי להוצאות רפואיות אלו. 

ביטוחי הנסיעות למחלה קיימת הם ביטוחים המותאמים לכל נוסע באופן אישי על פי מצבו הרפואי. זהו אינו ביטוח נסיעות רגיל ועליו להכיל את כל הסעיפים הקטנים ביותר הקשורים למחלה שלכם

לפני שאתם רוכשים ביטוח, חשוב להשוואת בין התנאים השונים של חברות הביטוח. בעזרת מערכת ההשוואה באתר שוק הביטוח תוכלו לקבל הצעה רלווטנית עבורכם בהתאם למצבכם הרפואי עפ״י השאלון הרפואי באתר. בכניסה לממשק ההשוואה עליכם למלא את הגיל שלכם, לענות על השאלון הרפואי ולציין את האבחנות הרפואיות שלכם ואתר שוק הביטוח יתן לכם את ההצעה המשתלמת והמתאימה ביותר עבורכם.


לסיכום: במידה ואתם מחליטים לנסוע לחופשה בחו״ל, דאגו לעשות לכם ביטוח נסיעות שיכסה את מצבכם הרפואי בחו״ל על מנת למנוע נזקים כלכליים ותצאו לחופשה מהנה! לכן, מומלץ מאוד להשוות מראש את מחירי הביטוח שמציעות החברות השונות, לעיין בתנאי הפוליסה המוצעים ולבחור בחבילה המשתלמת והמתאימה לכם ביותר. במקרה הצורך שוק הביטוח תמיד לרשותכם וישמח לענות על כל שאלה בטלפון/במייל או ב WhatsApp

למידע נוסף אודות ביטוח נסיעות לחו"ל באתר שוק הביטוח.

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

השוואת ביטוח בקלות וביעילות
 
1
תאריכים, טיסה
גיל ויעד
 
2
בוחרים הרחבות
 
3
משווים הצעות
 
4
רכישה ישירה
בחברת הביטוח

 

 

 

עוד יכול לעניין אותך: