ביטוח נסיעות לחולי לב

אנשים אשר מתמודדים עם מחלת לב, יכולים לרכוש ביטוח נסיעות לחו״ל ולצאת לחופשה בראש שקט, הביטוח יכסה אתכם בכל תרחיש רפואי שעלול לקרות גם במהלך השהייה שלכם בחו״ל. גם חולי לב שמצבם הרפואי בשליטה והם מרגישים טוב, צריכים לרכוש פוליסת נסיעות שמתאימה למצבם הבריאותי, מכיוון שמחלות אלו עשויות להיות בלתי צפויות.

ביטוח הנסיעות אותו אנו רוכשים לפני נסיעה לחו"ל נועד להגן עלינו במקרה של בעיה בריאותית המתעוררת במהלך הנסיעה. מה קורה כאשר אנו מעוניינים לנסוע לחו"ל בזמן שאנחנו מתמודדים עם בעיה בריאותית ממושכת, או לאלו מאתנו שחולים במחלת לב כרונית ומתכננים לטוס לחו“ל? במקרים כאלו, פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל לא תספיק ועלינו לוודא כי אנו רוכשים הרחבה לפוליסה המכסה את המחלה או המצב שלנו, על מנת להבטיח כיסוי מלא במקרה ובריאותנו תדרדר במהלך הטיול באופן שיצריך טיפול רפואי.

על מנת שחולי לב יהיו מכוסים גם בחו"ל מבחינה רפואית, חברות הביטוח יצרו הרחבה ייעודית לכל אותם אנשים בעלי מחלה כרונית קיימת כמו מחלת לב אשר נוטלים תרופות על בסיס יומיומי ולכן אינם מכוסים בביטוח סטנדרטי. הרחבת ביטוח מחלת לב תבטיח עבור הנוסע כיסוי ביטוחי עד 350,000$ עבור החמרה רפואית במצבים של אירוע לבבי בגין טיפול רפואי, אשפוז, מימון תרופות, עלויות ניתוח והטסה לארץ במקרים חריגים או חלילה מוות. ללא הרחבה זו בביטוח, לא יהיה לנוסע החולה כיסוי כספי להוצאות רפואיות אלו. 

ביטוח נסיעות למצב בריאות קודם הוא ביטוח המותאם לנוסעים הסובלים ממחלה או בעיה כרונית. זהו אינו ביטוח נסיעות בסיסי ועליו להכיל את כל ההרחבות הקשורות למצב בריאות קיים

לפני שאתם רוכשים ביטוח, חשוב להשוות בין התנאים השונים של חברות הביטוח. בעזרת מערכת ההשוואה בשוק הביטוח תוכלו לקבל הצעות רלוונטיות עבורכם בהתאם למצבכם הרפואי עפ״י השאלון הרפואי באתר. בכניסה לממשק ההשוואה עליכם למלא את הגיל שלכם, לענות על השאלון הרפואי ולציין את האבחנות הרפואיות שלכם ותוך מספר שניות תקבלו את ההצעה המשתלמת והמתאימה ביותר עבורכם.

ביטוח נסיעות לאחר צנתור


ניתן לבטח מבוטחים שעברו צנתור או אשפוז במחלקת לב במהלך ה-3 חודשים האחרונים לתקופה מוגבלת (לא כולל ארה"ב), בשוק הביטוח תמצאו שאלון רפואי קצר כך שמידה ועברתם צנתור לאחרונה (6 חודשים) יש לענות כן במהלך על שאלון האשפוזים בחצי השנה האחרונה, לסמן מחלת לב ברשימת המחלות ותוכלו לקבל הצעת מחיר אונליין בהתאם למצבכם הרפואי. למידע נוסף

מה התקופה הארוכה ביותר שניתן לבטח חולי לב?


תקופה הביטוח נקבעת בהתאם לגילו של המבוטח ומצבו הבריאותי, במידה והמבוטח אינו עבר טיפולים בשנים האחרונות הקשורות לדוגמא לצנתור, ניתוח או אשפוז עקב אוטם שריר הלב יהיה ניתן לבטח לתקופה המקסימלית הניתן לבטח ובהתאם לשאלון הרפואי של חברת הביטוח: עד 180 ימים לגילאי 0-60, עד ל-120 ימים לגילאי 60-75, עד 60 יום עד גיל 80 וביטוח נסיעות מעל גיל 80 ניתן לרכוש ל-30 יום בלבד.

במידה והמבוטח עבר פרוצדורה רפואית הקשורה ללב במהלך השנתיים האחרונות ניתן יהיה לרכוש את הביטוח ללא מסמכים רפואיים עד 30 ימים לגילאי 80 ועד 15 ימים עד גיל 90.    

בועז קציר מומחה לביטוח נסיעות לשירותכם בארץ ובחו"ל

במידה ואתם מחליטים לטוס לחופשה בחו״ל, דאגו לבטח את עצמכם בביטוח הנסיעות שיכסה את מצבכם הרפואי בחו״ל על מנת למנוע נזקים כלכליים ותוכלו לצאת לחופשה מהנה. מומלץ מאוד להשוות את ההצעות של החברות השונות, לעיין בתנאי הפוליסה בכלל ובפרט בהרחבה למצב בריאות קודם. במקרה הצורך בועז קציר והמומחים לביטוח נסיעות של שוק הביטוח ישמחו לענות על כל שאלה ולהתאים לכם את הביטוח המשתלם ביותר עבורכם.

 

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

השוואת ביטוח בקלות וביעילות
 
1
תאריכים, טיסה
גיל ויעד
 
2
בוחרים הרחבות
 
3
משווים הצעות
 
4
רכישה ישירה
בחברת הביטוח

 

 

 

עוד יכול לעניין אותך: