ביטוח נסיעות לנפאל הח מ-$1.6 ליום | שוק הביטוח

נפאל מציעה מגוון רחב של פעילויות וטרקים באורכים ורמות קושי שונות.

גיא לוי מאתר טרקים בנפאל- תכנון טרקים בהתאמה אישית, מספר על מגוון הטרקים הפופולריים ביותר המתאימים לדרגות קושי שונות ממתחילים ועד למקצוענים: סובב אנאפורנה, אוורסט בייס קאמפ ופון היל וגם ריכזנו עבורכם מידע על אילו הרחבות כדאי להוסיף לביטוח נסיעות לנפאל ולמה חשוב לרכוש את ביטוח הנסיעות הטוב ביותר.

סובב אנאפורנה

אוורסט בייס קאמפ

פון היל

דגשים ברכישת ביטוח נסיעות לנפאל

מומלץ לרכוש לנפאל את ההרחבות הבאות

ביטוח נסיעות של פספורט קארד הביטוח הטוב ביותר לנפאל

 

סובב אנאפורנה


הטרק, כשמו כן הוא מקיף את רכס האנאפורנה. במתכונת הקלאסית שלו הוא מקיף את הרכס ״כנגד כיוון השעון״ ואורכו כ-10 ימים.

הטרק מיועד לכל הרמות - שכן הוא עובר בשבילים מסומנים היטב והוא מתאים למטיילים מתחילים שרוצים לטעום את עולם הטרקים.

אל טרק סובב האנאפורנה מגיעים בנסיעה של כ-7 שעות מעיר הבירה קטמנדו. ניתן לעשות את הדרך באמצעות אוטובוס, ואן או ג׳יפ פרטי. הנסיעה קלה יחסית אך ארוכה. 

הגובה המקסימלי אליו תגיעו בטרק הוא 5,416 מ׳- במעבר ההרים ת׳ורונג לה. במהלך עשרת ימי הטרק תעברו בערוצי נחל, גשרים, מפלים ויערות. כמו כן, תזכו להשקיף על על הר אנאפורנה, פסגת ת׳ורונג, ניליגירי, צ׳ולו, טוקושה (Tukuche), דאולגירי, למג׳ונג, אנאפורנה 2 ואנאפורנה 4.

בכל יום תעברו בממוצע 15 ק״מ שהם כ6-7 שעות הליכה. קצב ההתאקלמות לגובה הוא הדרגתי, כדי לאפשר הסתגלות נכונה ומתאימה.

את הטרק ניתן לתבל בטיולי יום שנמצאים ״מחוץ״ למסלול הרגיל, כמו למשל לאגם טיליצ׳ו - שהוא האגם הגבוה ביותר בעולם הנמצא בגובה של 4,900 מ׳.

אפשרות נוספת לגיוון הטרק היא לסיים אותו בכפר שנקרא טאטופאני (Tatopani), שהפירוש שלו בנפאלית הוא ״מים חמים״, ומכאן אתם יכולים להבין שתמצאו שם מעיינות חמים נעימים.

נקודות עניין נוספות בטרק הן הכפר מאנאנג, שבו תעשו יום התאקלמות. זהו אחד הכפרים הגדולים והעמוסים בטרק, שם תוכלו ליהנות ממאפיות נחמדות וקפה טוב.

בנוסף, מומלץ לבקר במוקטינאת׳, במקדש היפייפה שקדוש להינדים ולבודהיסטים. 

לסיכום: אם זו הפעם הראשונה שלכם בנפאל, ויש לכם 10 ימים פנויים לטרק, סובב האנאפורנה הוא כנראה האופציה הכי מתאימה עבורכם וגיא ידאג לכם לטיול מושלם.

Nepali citizen of Nepal. תמונה שצולמה בחופשה בנפאל

 

אוורסט בייס קאמפ


מי מאיתנו לא שמע על ההר הגבוה בעולם- הר האוורסט. בטרק האוורסט בייס קאמפ, נקודת השיא היא למעשה מחנה הבסיס של הר האוורסט- המחנה שממנו המטפסים המקצוענים יוצאים לטיפוס אל פסגת העולם שבגובה 8,848 מטרים.

את טרק האוורסט בייס קאמפ ניתן לעשות במגוון ולשלב גם את אגמי גוקיו, מעברי ההרים צ׳ו לה, קונגמה לה ורנג׳ו לה.

הטרק הוא ברמת קושי גבוהה ומיועד למי שצבר ניסיון בטרקים ובגבהים. משך השהייה בגבהים והעצימות של הטרק הם מאתגרים במיוחד וצריך לקחת את זה בחשבון לפני היציאה לטרק.

אל טרק האוורסט בייס קאמפ ניתן להגיע ברכב או בטיסה ישירות לשדה התעופה לוקלה ע״ש אדמונד הילארי וטנזיג נורגאי. שדה התעופה בלוקלה נמצא בגובה 2,800 מ׳ מעל פני הים והטיסה אליו היא לא לבעלי לב חלש בשל הטופוגרפיה ומסלול הנחיתה הקצר.

הגובה המקסימלי אליו תגיעו בטרק הוא דווקא לא מחנה הבסיס של האוורסט, אלא נקודת תצפית שנקראת קאלה פאת׳אר. נקודה זו נמצאת בגובה של 5,555 מ׳ מעל פני הים, אליה לרוב עולים בשעת זריחה וממנה תזכו לנוף מרהיב של הר האוורסט.

במהלך הטרק תעברו בנופים משתנים, בערוצי נחל, גשרים תלויים, כפרים צבעוניים ופסגות מושגלות.

בכל יום תעברו ממוצע של כ-10 ק״מ שהם כ6-7 שעות הליכה. קצב ההתאקלמות לגובה הוא הדרגתי, כדי לאפשר הסתגלות נכונה ומתאימה לגובה.

בשיא הטרק, תגיעו אל מחנה הבסיס של האוורסט הנמצא בגובה של 5,364 מ׳. זה המקום שממנו יוצאות משלחות הטיפוס אל עבר פסגת העולם. שימו לב שאתם מגיעים עד למחנה הבסיס עצמו ולא רק עד לשלט שאומר ״אוורסט בייס קאמפ״ 

לסיכום: אם יש לכם ניסיון בטרקים, אתם נמצאים בכושר טוב וזו הפעם הראשונה שלכם בנפאל, אוורסט בייס קאמפ הוא הטרק בשבילכם. 

 

פון היל


זהו אחד הטרקים הקצרים והאהובים ביותר בנפאל. 

את הטרק ניתן לעשות במגוון רחב של וריאציות והוא מיועד לכל הרמות - במיוחד למטיילים מתחילים שמעוניינים בטרק קצר וקולע. 

לאלו מכם שמתכננים לטייל עם ילדים, זו אחת מהאופציות הטובות ביותר ,שכן רמת הקושי בו אינה גבוהה והוא קצר באופן יחסי.

הטרק עובר כולו בשבילים מסומנים היטב וכולל עלייה וירידה מרובה במדרגות (שימו לב לברכיים שלכם).

אל הטרק מגיעים בנסיעה קצרצרה של כשעה מפוקארה, אותה ניתן לעשות באמצעות אוטובוס, ואן או ג׳יפ פרטי. זכרו שעל מנת להגיע לפוקארה עליכם להגיע קודם לקטמנדו ומשם לתפוס טיסה. 

נקודת השיא בטרק היא יום העלייה לפון היל. את העלייה תתחילו מוקדם מאוד בבוקר, כשעדיין חשוך, במטרה להגיע לתצפית פון היל בשעת זריחה. ההליכה אורכת כשעה והיא מלאת מדרגות, אם הגעתם עד לפה, אנחנו מאמינים בכם!

בפון היל תוכלו לעלות גם למגדל קטן וממנו לראות את נוף הפנורמה המרהיב שמשקיף על ההרים: אנאפורנה, דאולגירי מאצ׳ופוצ׳ארה ועוד.

במקום תוכלו ליהנות מכוס תה או קפה בזמן שאתם מתפעלים מהנוף. לאחר מכן תתחילו בירידה לכיוון הכפר טדאפאני, שבמהלכה תעברו במפלים קטנים, מטעים ונחלים. אם יתמזל מזלכם תיתקלו במיני ציפורים נדירות.

זכרו שאת הטרק ניתן לעשות במגוון רחב של וריאציות, שכוללות יותר הליכה או פחות הליכה (בהתאם למה שתבחרו).

הגובה המקסימלי אליו תגיעו בטרק הוא 3,210 מ׳ מעל פני הים - בתצפית פון היל. הסיכוי לחלות במחלת גבהים בטרק זה היא יחסית נמוכה אבל עדיין קיימת, שכן עלייה מעל גובה 3,000 היא כבר גבוהה למדי. 

בכל יום תעברו ממוצע של כ-10 ק״מ שהם למעשה כ5-6 שעות. בפון היל לא תבצעו ימי התאקלמות.

לסיכום: אם אתם מחפשים טרק קצר, קולע, שלא כולל עלייה לגובה רב - פון היל היא אופציה מעולה עבורכם.

במידה ואתם מטיילים כמשפחה עם ילדים, הטרק יכול להיות חוויה נפלאה, שכן הוא לא תובעני מדי והתנאים בו הם נוחים למדי.

 

דגשים ברכישת ביטוח נסיעות לנפאל 


ביטוח נסיעות לנפאל מכסה מקרים רפואיים מורכבים הדורשים פינוי ממקום האירוע באמבולנס או במסוק לביה"ח הקרוב, הוצאות עבור מיון, אשפוז וכל הכרוך בזה ובמידת הצורך גם הטסה רפואית להמשך טיפול בישראל. הכיסוי כולל בין היתר כיסויים לטיפולים רפואיים קלים יותר כמו ביקור רופא, טיפול חירום בשיניים, מרשמים לתרופות ועוד.

 

מומלץ לרכוש לנפאל את ההרחבות הבאות


הכיסוי הבסיסי מכסה איתור חיפוש וחילוץ למקרה שנותק קשר עם המבוטח וצריך לחלץ אותו חברת מגנוס תפעיל משלחת לאיתור המבוטח.

הרחבה לכבודה יכסה אתכם במקרה של איחור בהגעת הציוד לנפאל או במקרה של גניבת או אובדן התרמיל, הדרכון או פריט יקר עד 350$ בחו"ל.

ביטוח ספורט אתגרי- הפוליסה לביטוח נסיעות מחריגה מקרים הקשורים לתאונות או מחלות הנגרמות כתוצאה מספורט אתגרי לדוגמא נסיעה ברכב בדרכים לא סלולות, טרקים, גלייזרים, טיפוס בחבלים ועוד. ביטוח ספורט אתגרי עולה חצי דולר ליום ויש לרכוש אותו לטיול לנפאל.

כיסוי לתאונות אישיות- מומלץ לנפאל למקרה של תאונה חלילה הגורמת לנכות מלאה חברת הביטוח תפצה אתכם עד 50,000$.

הרחבה לפריט יקר ערך- ניתן להרחיב את הביטוח לפריטים יקרי ערך עד 2000$ לדוגמה מצלמה, רחפן, שעון חכם, סלולרי וכדומה, למקרה של אובדן או גניבה.

הרחבה לביטול/קיצור הנסיעה- לכיסוי מקרה של ביטול או קיצור הנסיעה עקב אירוע רפואי חריג לדוגמה אשפוז שבוע לפני הטיסה שאירע לאחד המבוטחים בפוליסה, חברת הביטוח תפצה את המבוטח ואת בני משפחתו אשר מבוטחים עימו בפוליסה והמלווה עבור ההפסדים בעלויות כרטיסי הטיסה וההוצאות בתי מלון והרכב שכור.

 

ביטוח נסיעות של פספורט קארד הביטוח הטוב ביותר לנפאל 


כשטסים לנפאל צריכים את הביטוח נסיעות הטוב ביותר,  לפניכם היתרונות העיקריים של ביטוח הנסיעות הייחודיים לפספורט קארד

  • ביטוח הנסיעות של פספורטכארד הוא הביטוח המומלץ ביותר בשוק הביטוח וקיבל את הדירוג הגבוה ביותר על ידי עשרות ממליצים בכל הנוגע לשירות וטיפול במקרים רפואיים מורכבים בחו"ל (כמעט 5 כוכבים) 
  • רק בפספורט כארד מקבלים כרטיס אשראי אשר משלם מראש את ההוצאות הרפואיות בחו"ל ואין צורך שתוציאו כסף מהכיס.
  • מחלקת מיוחדת לטיפול במקרים מורכבים בחו"ל- פספורט כארד מומחים בטיפול במקרים מורכבים בחו"ל כולל אסונות טבע, חילוצים והטסה רפואית לישראל.
  • שירות flight delay ייחודי לפספורטכארד המאשר שהייה בטרקלין באלפי נמלי תעופה בחו"ל במקרה ויש עיכוב מעל 90 דקות בטיסה. הכיסוי חינמי ומגיע לכל מבוטחי פספורט יש להירשם אליו לאחר רכישת הביטוח.
  • שירות find my luggage  שירות מהפכני ייחודי לפספורטכארד, במידה והמזוודה לא הגיעה ליעדה תקבלו 150$ במזומן (בכספומט בעזרת הכרטיס) לרכישת פרטים חיוניים חברת פספורט תסייע באיתור המזוודה והשבת האבדה. במידה ועברו 5 ימים ועודכם בחו"ל והמזוודה עדיין לא הגיעה ליעדה תקבלו 850$ נוספים לרכישת פרטים חיוניים להמשך הטיול.

לחץ כאן למעבר לרכישה ישירה ביטוח נסיעות הטוב ביותר לנפאל

המאמר באדיבות גיא לוי מאתר טרקים בנפאל - תכנון טרקים בהתאמה אישית 

*המידע כפוף לתנאי הפוליסה העלולים להשתנות, תנאי הפוליסה בחברת הביטוח גוברים על כל מידע אחר הניתן כאן באתר.

 

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

השוואת ביטוח בקלות וביעילות
 
1
תאריכים, טיסה
גיל ויעד
 
2
בוחרים הרחבות
 
3
משווים הצעות
 
4
רכישה ישירה
בחברת הביטוח

 

 

 

עוד יכול לעניין אותך: