ביטוח נסיעות לחו"ל - איתור וחילוץ | שוק הביטוח - השוואת ביטוח

צונאמי בקופיפי, שריפות ביוון, שיטפונות בהודו או מפולת שלגים בנפאל- אם קניתם ביטוח נסיעות אז יש מי שיבוא לחלץ אתכם. ברגע שהקשר עמכם נותק, צוות חילוץ והצלה יחפשו עד שיצליחו לאתר אתכם ויעשו כל מה שניתן על מנת לחלצכם במהירות האפשרית ולהעבירכם לחוף מבטחים. בדף זה תוכלו למצוא מידע על הרחבה לביטוח נסיעות לחו"ל של חילוץ והצלחה, מי הם המחלצים מאחורי הקלעים, באילו מקרים הביטוח תקף, טיפים ומהן האותיות הקטנות. 


בכל פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל ישנו כיסוי איתור חיפוש וחילוץ עם יחידות מובילות: חיליק מגנוס, יחידת 669 האזרחית, סיטל ועוד. יחידות אלו מורכבות מיוצאי יחידות העלית של צה"ל אשר עברו הכשרה מיוחדת בתחום החילוץ ובעלי ניסיון של שנים בתחומם. חברות החילוץ עוקבות 24/7 אחר כל מה שקורה בעולם, בניהם אסונות טבע ופיגועים תוך התמקדות באזורים בהם יש ריכוז גבוה במיוחד של תיירים ישראלים על מנת להיות ערוכים לכל תרחיש בו הם יצטרכו לחלץ באופן מידי ובמהירות האפשרית. החילוץ ייעשה כמובן בשיתוף פעולה עם שירותי חילוץ מקומיים אשר קרובים למקום האירוע ומכירים היטב את השטח, במידה ונותק הקשר או שהמבוטח אבד בטראק ארוך וחלילה נפצע, חברת החילוץ תקיים משלחת חילוץ אשר תאתר את מיקומו האחרון ותצא לחיפושים על מנת חלצו. ניתן להסיר כיסוי זה מביטוח הנסיעות לחו"ל אך אנחנו לא ממליצים לעשות זאת כלל! זהו כיסוי מציל חיים.

 

ביטוח נסיעות איתור חיפוש וחילוץ

 

מקצוענים, בעלי קשרים בכל העולם


המחלצים הם בעלי קשרים הדוקים עם כל הגורמים הרלוונטיים הכוללים את יחידות החילוץ ברחבי העולם- משטרה, שירותי ביטחון וממשל, חברות אבטחה וחוקרים. הצוותים מאוישים על ידי מתמחים באיתור וחילוץ הכוללת , שייטים וצוללנים, אלפיניסטים לאזורים הרריים מושלגים ובג'ונגלים צוותי חילוץ מקומיים ומורי דרך המכירים טוב ביותר את האזור. מתי יחידת החילוץ מופעלת? החילוץ נעשה על פי שיקול דעתו של המבטח והמחלץ, אם יש מידע המראה על כך שהמבוטח בסכנה מידית ומדובר במקרה חירום משלחת החירום תצא באופן מידי ותתחיל בפעולת האיתור והחיפוש. במידה ואין מידע כזה למבטח ניתן לחכות על פי תנאי הפוליסה שבעה ימי עסקים מקרות מקרה העלמות שלאחריהם יתחילו פעולות האיתור של המבוטח.

מה חשוב לבדוק לפני שקונים את ביטוח הנסיעות


כמובן שזה תלוי באופי הנסיעה, ביטוח סקי למשל כולל כיסוי לאיתור וחילוץ למקרה של סופת שלגים באתר. במיוחד לתרמילאים מומלץ לקנות ביטוח של החברות המובילות עם כיסויים נרחבים וצוותי החילוץ הטובים ביותר. תרמילאים שטסים לטיול ארוך אחרי צבא אנו ממליצים לכם לבדוק אם לפוליסה שלכם יש כיסוי לאיתור והטסה רפואית לארץ עקב שימוש בסמי הזיה, כל המטיילים בהודו שמעו על חיליק שמגיע לגואה להחזיר לארץ מטיילים מתמודדי נפש.

בועז התרמילאי "הכללים שכל מטייל צריך להכיר"


  • תרמיאלים, התקשרו לבית כל שבוע לפחות ותעדכנו על המשך המסלול שלכם כך שבמידה והקשר עמכם ינותק יידעו איפה הייתם בפעם אחרונה וחיפושכם יהיה ממוקד יותר. למידע נוסף ביטוח נסיעות לתרמילאים
  • תשמרו על כללי המסלול, אל תצאו לטרקים לבד ולא בשעות המאוחרות של היום ואל תצאו מהמסלול המסומן. גם בטראק קצר אפשר ללכת בקלות לאיבוד ולהיכנס לחשכה. אל תיקחו את הסיכון לטייל בחשכה, ניתן ללכת לאיבוד בקלות.
  • מומלץ תמיד להתייעץ עם מקומיים לפני יציאה לשטח, קחו לתשומת ליבכם את האזהרות של המקומיים המזהירים בעיקר על מזג האוויר חריג, רמות קושי, אורך המסלול או סכנות אחרות.
  • אל תחסכו כסף על תחבורה, בחרו את סיור הג'יפים מספקים אמינים והמובילים בתחומם. כנ"ל גם לגביי האוטובוסים- רכשו מחברת נסיעות מובילה ומומלצת ע"י מטיילים. תאונות רבות יכולות לקרות כתוצאה מנהגים שאינם מספיק מיומנים בשטח ואם אתם שמים לב שנהג שלכם אינו כשיר לנהיגה, אל תתביישו להעיר לו על כך. הנהג אחראי על ביטחונכם ואתם עוד יותר.

אולי יעניין אתכם מתי צריכים להוסיף הרחבה לספורט אתגרי ואיזה פעילויות נחשבות אתגריות בחברת הביטוח שלכם ביטוח ספורט אתגרי.

האותיות הקטנות חשוב לקחת בחשבון אם אתם בעלי דרכון אירופאי ונוסעים לטייל במדינות ערביות ללא קשרים דיפלומטיים עם ישראל (אינדונזיה או ערב הסעודית לדוגמא) הכיסוי לאיתור וחילוץ ברוב חברות הביטוח לא יהיה בתוקף. צרו קשר עם המומחים לביטוח נסיעות של שוק הביטוח לגבי רכישת ביטוח נסיעות המתאים והטוב עבורכם.

 

 

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

השוואת ביטוח בקלות וביעילות
 
1
תאריכים, טיסה
גיל ויעד
 
2
בוחרים הרחבות
 
3
משווים הצעות
 
4
רכישה ישירה
בחברת הביטוח

 

 

 

עוד יכול לעניין אותך: