איתור חיפוש וחילוץ | השוואת ביטוח - שוק הביטוח

צונאמי בקופיפי, רעידת אדמה ביוון, מפולת שלגים בנפאל או במקרים אחרים שבהם אפשר ללכת לאיבוד בטראק או להיפצע חלילה באיזשהו מקום נידח, אם קניתם ביטוח נסיעות אז יש מי שיבוא לחלץ אותכם. אנשי יחידות האיתור, החילוץ וההצלה יאתרו אתכם ויעשו את הכול על מנת לחלץ אתכם במהירות האפשרית.

כיסוי חובה בכל ביטוחי הנסיעות לחו"ל


בכל פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל ישנו כיסוי לחילוץ חיפוש ואיתור עם יחידות החילוץ המובילות : חיליק מגנוס, יחידת 669 האזרחית, סיטל ועוד... היחידות מורכבות מיוצאי יחידות העלית של צה"ל אשר עברו הכשרה מיוחדת בתחום החילוץ ובעלי ניסיון של שנים בתחומם. חברות החילוץ עוקבות 24/7 עם כל מה שקורה בעולם בניהם אסונות טבע ופיגועים, תוך התמקדות באזורים בהם יש ריכוז גבוהה במיוחד של תיירים ישראלים על מנת להיות ערוכים לכל תרחיש בו הם יצטרכו לחלץ באופן מיידי ובמהירות האפשרית. החילוץ ייעשה כמובן בשיתוף פעולה עם שירותי חילוץ מקומיים אשר קרובים למקום האירוע ומכירים היטב את השטח, במידה ונותק קשר או שמטייל הלך לאיבוד בטראק ארוך וחלילה נפל ונפצע חברת החילוץ תקים משלחת חילוץ אשר תאתר את מיקומו האחרון ותצא לחלצו.

מקצוענים, בעלי קשרים בכל העולם


המחלצים הם בעלי קשרים הדוקים עם כל הגורמים הרלוונטיים הכוללים את יחידות בחילוץ ברחבי העולם, משטרה, שירותי ביטחון וממשל, חברות אבטחה וחוקרים, הצוותים מאוישים על ידי אנשי המתמחים באיתור וחילוץ הכוללת , שייטים וצוללנים, אלפיניסטים לאזורים הרריים, ובג'ונגלים צוותי חילוץ מקומיים ומורי דרך, המכירים את האזור הכי טוב. מתי יחידת החילוץ מופעלת? החילוץ נעשה על פי שיקול דעתו של המבטח והמחלץ, אם יש מידע המראה על כך שהמבוטח בסכנה מידית ומדובר במקרה חירום משלחת החירום תצא באופן מיידי ותתחיל בפעולת האיתור והחיפוש, במידה ואין מידע כזה למבטח ניתן לחכות על פי תנאי הפוליסה שבעה ימי עסקים מקרות מקרה העלמות שלאחריהם יתחילו פעולות האיתור של המבוטח. מה חשוב לבדוק לפני שקונים ביטוח נסיעות לחו"ל:

מה חשוב לבדוק לפני שקונים את הביטוח נסיעות


כמובן שזה תלוי באופי הנסיעה, לתרמילאים במיוחד מומלץ לקנות ביטוח של החברות המובילות עם הכיסויים הגבוהים ביותר וצוותי החילוץ הטובים ביותר, תרמילאים שטסים לטיול ארוך אחרי צבא מומלץ לבדוק אם לפוליסה יש גם כיסוי לאיתור והטסה רפואית לארץ עקב שימוש בסמי הזיה, כל המטיילים בהודו שמעו על חיליק שמגיע לגואה להחזיר לארץ מטייל שקיבל שריטה כתוצאה משימוש בסמי הזיה.

כללים שכל מטייל צריך דעת :


  • תתקשרו לבית כל שבוע לפחות ותעדכנו על המשך המסלול שלכם שאם הקשר עמכם ינותק יידעו איפה הייתם פעם אחרונה.
  • תשמרו על כללי המסלול, אל תצאו לטרקים לבד וגם לא בשעות המאחורת של היום גם אם זה טראק קצר אפשר ללכת בקלות לאיבוד ולהיכנס לחשכה תצטרכו
  • תמיד להתייעץ עם מקומיים לפני יציאה לשטח
  •  אל תחסכו כסף על תחבורה, תיקחו את הסיורי ג'יפים הכי טובים,את האוטובוסים מחברת נסיעות מובילה, תאונות רבות יכולות לקרות כתוצאה מנהגים שאינם מספיק מיומנים בשטח...

אולי יעניין אתכם גם:


ביטוח נסיעות לתרמילאים

ביטוח סקי

ביטוח ספורט אתגרי


 

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

השוואת ביטוח בקלות וביעילות
 
1
תאריכים, טיסה
גיל ויעד
 
2
בוחרים הרחבות
 
3
משווים הצעות
 
4
רכישה ישירה
בחברת הביטוח

 

 

 

עוד יכול לעניין אותך: