ביטוח נסיעות לאחר ניתוח או אשפוז | השוואת ביטוח - שוק הביטוח

לטוס בלב שקט גם לאחר אשפוז -תיכננתם חופשה ולפתע הייתם צריכים לעבור ניתוח כמה שבועות לפני הנסיעה לפני הנסיעה ? האם אפשר לרכוש ביטוח נסיעות ניתוח/אשפוז? אתם בטח כנראה מכירים את השאלון הרפואי שחברת הביטוח שואלת אתכם בעת רכישת פוליסת ביטוח נסיעות: האם אתם לאחר אשפוז/ניתוח בחצי שנה האחרונה?  האם אתם נוטלים טיפול תרופתי באופן קבוע? לפעמים כל מה שצריך אחרי ניתוח או אשפוז ותקופה עמוסה בדאגות זה להנות מחופשה חסרת דאגות, את הדאגות לביטוח תשאירו לנו,  פנקו את עצמכם בחופשה חלומית, לאחר אירוע רפואי, הגוף זקוק לזמן התאוששות ומנוחה על מנת שתוכלו לחזור לשגרת היום יום שלכם, במידה ואתם מרגישים נהדר ומעוניינים לצאת לנופש, נסיעת עסקים או כל סיבה אחרת אין סיבה שלא תטוסו, ראשית כל עליכם להתייעץ עם הרופא המטפל שלכם שאין מניעה שתטוסו לחו״ל, נפרט לכם כאן אודות ביטוח נסיעות לחו"ל לאחר ניתוח/אשפוז. 

ביטוח נסיעות לאחר ניתוח או אשפוז

 

מה מכסה פוליסת ביטוח נסיעות לחו״ל לאחר ניתוח?


ביטוח נסיעות מכסה אותנו בגובה של מאות אלפי דולרים לכיסוי מצב רפואי קיים, גרוע מספיק להיות חולה או פצוע בחו"ל, אין צורך להוסיף לכך גם הוצאות עתק על טיפולים רפואיים. אנשים הסובלים ממחלות כרוניות מודעים עוד יותר לנושא חשוב זה. גם עבורם, אין צורך כיום להסתכן ולטוס ללא כיסוי רפואי הולם. וודאו שאתם מגנים על עצמכם עם פוליסת ביטוח נסיעות כזו שתבוא לעזרתכם אם תזדקקו לטיפול רפואי בחו"ל או לפינוי חירום חזרה לישראל. טיפולים אלה כרוכים בעלויות גבוהות מאוד אם אין לכם ביטוח מתאים. פוליסת ביטוח נסיעות לחו״ל מכסה אתכם בפני כל ההוצאות הרפואיות בחו״ל וגם במקרים של החמרה במצב רפואי קיים במידה ונדרשתם בהרחבה זו. תבדקו היטב את גבולות האחריות שחברת הביטוח מכסה אתכם. 

מה עלות פוליסת ביטוח נסיעות לחו״ל לאחר אשפוז?


מערכת שוק הביטוח פיתחה עבורכם השוואת מחירי ביטוח בהתאם לשאלון הרפואי, במערכת תוכלו למצוא את המחיר לביטוח הנסיעות שלכם כם במקרים לאחר ניתוח או אשפוז, במידה ותדרשו בתוספת להחמרה למצב רפואי קיים עלויות הביטוח יעלו, אך אין ספק שהסכום שתשלמו על הביטוח הוא מזערי לעומת ההוצאות הרפואיות בחו״ל. במידה ולא תקבלו הצעת מחיר עבור הביטוח תוכלו לשלוח טפסים רפואיים אונליין לחיתום רפואי ותוך יום תקבלו הצעה עם מחיר לביטוח נסיעות לחו״ל ופוליסה מתאימה עבורכם.

בשוק הביטוח תוכלו למצוא  מערכת השוואת מחירים מתקדמת הבודקת את מחירי ביטוח הנסיעות לחו"ל בין חברות הביטוח השונות. ככה, תוכלו לסגור עבורכם את הביטוח המיטבי במחיר המשתלם ביותר. 
ניתן להשוואת את כל המחירים והכיסויים בשוק הביטוח לחץ כאן למעבר להשוואה ביטוח נסיעות לחו"ל 

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

השוואת ביטוח בקלות וביעילות
 
1
תאריכים, טיסה
גיל ויעד
 
2
בוחרים הרחבות
 
3
משווים הצעות
 
4
רכישה ישירה
בחברת הביטוח

 

 

 

עוד יכול לעניין אותך: