ביטוח נסיעות לסיני

נוסעים לחופשה בסיני? מה חשוב לדעת ולמה חשוב לעשות ביטוח?
סיני נמצא ביבשת אסיה (כמו ישראל) וכמו בכל נסיעה לחו"ל (גם אם עוברים את הגבול בטאבה וגם אם טסים לשארם) מומלץ לרכוש ביטוח נסיעות שיכסה את כל ההוצאות הרפואיות לכל מקרה שלא יקרה חלילה לדוגמת תאונה, טיפול רפואי, אשפוז או מיון, פיצוי על מטען שנגנב או אבד וכו'.

ביטוח לשייט והפלגות

על מה צריך להקפיד כשרוכשים ביטוח נסיעות לסיני?

ראשית יש לוודא שהכיסוי מתאים ליעד ומטרת הנסיעה. לכן בתהליך הרכישה תידרשו לענות על מספר שאלות אישיות לגבי מצבכם הרפואי  . חשוב לענות עליהם בכנות ולומר את מצבכם המדויק, משום שבמקרה שיהיה צורך להפעיל את הביטוח, ההיסטוריה הרפואית שלכם תיבדק וכל דבר שיתגלה שלא דווח לחברת הביטוח מראש עלול לגרום לאי כיסוי וביטול הפוליסה כולה.
יש למסור פרטים מדויקים גם אודות מטרת הנסיעה והפעילויות שאתם מתכננים לבצע במהלכה (למשל קייטסרפינג, צלילה או טיול בהרים). לפוליסות הביטוח יש הרחבות מתאימות בתוספת תשלום למקרים של ספורט ימי, צלילה, ספורט אתגרי ועוד.

איזה ביטוח צריך לעשות לסיני?


פוליסת ביטוח הנסיעות הבסיסית עולה החל מ-1.5$ ביום וכל הרחבה או כיסוי נקודתי גם הוא מסתכם בכמה שקלים נוספים ביום. תוכנית הביטוח הבסיסית כוללת ביטוח נסיעות רפואי - כיסוי להוצאות רפואיות במקרי חירום שאירעו בסיני , מערכת הבריאות בחצי האי סיני לוקה בחוסר ומזכירה מערכות בריאות במדינות עולם שלישי. ולכן, חשוב לרכוש מראש ביטוח נסיעות שיכסה הוצאות רפואיות ברגע האמת. ביטוח איתור וחילוץ - כיסוי עבור הוצאות חיפוש, איתור וחילוץ של המבוטח שמסיבות בלתי ברורות וידועות ניתק הקשר עמו. במקרה של אירוע חירום חברת הביטוח תשלח עבורכם משלחת של מקצוענים, שתגיע לכל מקום בעולם כדי להחזיר אתכם הביתה, לישראל. ובמצב כזה  ביטוח איתור וחילוץ הוא חשוב מאוד. כיסוי ביטוחי בגין נזק לצד שלישי לגוף או לרכוש בעקבות תאונה שאירעה בסיני (הכיסוי לא תקף בנהיגה ברכב ממונע).

מה הן הרחבות הביטוח המומלצות עבור חופשה בסיני?


כמו בכל ביטוח נסיעות, גם בביטוח נסיעות לסיני יש לדאוג להרחבות התואמות את אופי החופשה שתעשו. להלן מספר הרחבות בתוספת תשלום שכדאי להוסיף:

הטבה מיוחדת לנוסעים לסיני הרחבה לספורט אתגרי - ללא עלות בקישור הבא הראל ביטוח נסיעות , האפשרות לספורט אתגרי במים במהלך חופשה בסיני היא כיפית במיוחד, אך גם מסוכנת. ביטוח לספורט אתגרי יאפשר לכם לקבל סיוע רפואי בכספי הביטוח. כיסוי ספורט ימי בחול  חל על צלילה, בננות, מצנחי רחיפה, אופנועי ים סקי מים ועוד. 

ביטוח לכבודה אם אם אנחנו עוברים בגבול בטאבה מומלץ לבטח את הכבודה, בסיני ובעיקר בחושות אפשר לאבד את המזוודה, גם יש מקרים בכל שנה שכל החושה נשרפה, במקרה כזה כל המזוודות ותכולתן נהרסות הביטוח מכסה עד 2500$ בד"כ ... 

ביטוח לפלאפון או למצלמה היום אנחנו כבר לא זזים לשום מקום בלי הטלפון. גם חובבי צילום אורזים איתם מצלמה מקצועית שהיא עסק לא זול בכלל מומלץ, ניתן לבטח ציוד יקר עד 2000$ ומומלץ שיהיה לכם כיסוי למכשירים האלקטרונים שלכם זה משתלם ועולה עוד כמה דולרים לכל התקופה

האתרים שחובה לבקר בהם בסיני 


חצי האי סיני הוא אזור תיירותי מאוד פופולרי במזרח התיכון, הכולל את חבל סיני במצרים וחבל ערבה בישראל. ישנם מספר אתרי תיירות מרכזיים ואטרקציות באזור זה:

הר הסיני (Jabal Musa): הר הסיני הוא הר בולט המצוי בסיני במצרים. הר זה הוא מקום של סיפורי עבר משמעותיים בנוגע לדתות שונות, במיוחד ביהדות יש המאמינים כי בהר סיני משה קיבל את לוחות הברית לאחר יציאת סיני. רבים מגיעים לעלות על ראש ההר כחלק ממסע רוחני .

דהב (Dahab) עיר חוף מוכרת ומפותחות מאוד יחסית לסיני. בדהאב ישנם מלונות, חופים נפלאים ופעילויות ימיות רבות כגון צלילה, רכיבה על גמלים וסנורקלינג.

שארם א-שייח' (Sierra Sharm El Sheikh)  עיר מוקפת חומות מהווה נווה מדבר אמיתי הכולל נמל תעופה מלונות 5 כוכבים הכל כלול, חופי צלילה מרהיבים. האזור ידוע בצמחייתו הייחודית, במיוחד באמצעות ניצנים ונוף מדברי מרהיב.

לסיכום לא משנה מה אופי החופשה, מומלץ מאוד להשוות מראש את מחירי הביטוח נסיעות שמציעות החברות השונות, לעיין בתנאי הפוליסה המוצעים ולבחור בחבילה המשתלמת והמתאימה לכם ביותר. במקרה הצורך שוק הביטוח תמיד לרשותכם וישמח לענות על כל שאלה בטלפון/במייל או ב WhatsApp

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

השוואת ביטוח בקלות וביעילות
 
1
תאריכים, טיסה
גיל ויעד
 
2
בוחרים הרחבות
 
3
משווים הצעות
 
4
רכישה ישירה
בחברת הביטוח

 

 

 

עוד יכול לעניין אותך: