ביטוח הפלגה | ביטוח נסיעות להפלגה עם שוק הביטוח

יציאה להפלגה היא דרך מצוינת לחופשה. אנשים רבים אוהבים את הרעיון של להתעורר בכל יום במקום אחר. חשוב לרכוש ביטוח נסיעות להפלגה כדי שתוכלו לצאת להפלגה בראש שקט עם כיסוי מקרה של אירוע רפואי, נזק לכבודה ולמקרה של איתור חיפוש וחילוץ.

באתר שלנו תוכלו לעשות השוואת מחירי ביטוח בין חברות הביטוח המובילות בשוק ולרכוש את הפוליסה הטובה עבורכם.

ביטוח הפלגה

ביטוח הפלגה לשיט הוא ביטוח נסיעות לחו״ל רגיל שיש לרכוש לפני שיוצאים מגבולות המדינה. מבנה הפוליסה אחיד בין כל חברות הביטוח ונקבע על ידי המפקח על הביטוח וכולל כיסוי בסיסי להוצאות רפואיות בחו''ל, וגם לאיתור וחילוץ ונזק לצד ג'. אם אתם יוצאים לקרוז שמשלב מעבר בין כמה מדינות, ודאו שביטוח ההפלגה שלכם אכן מכסה את כל המדינות שבהן הקרוז עובר. העלות של היטוח היא באמת זניחה בהשוואה לתשלום על ההוצאות הרפואיות שתדרשו לשלם במידת הצורך.

ביטוח לשייט והפלגות

 

מה זה ביטוח נסיעות להפלגה?

ביטוח הפלגה הוא ביטוח נסיעות רגיל לכיסוי הוצאות רפואיות בחו"ל, לא משנה אם בחרתם לטוס לחו"ל או לקחת שייט או קרוז, הכיסוי הבסיסי כולל בין היתר העברה ימית ואמבולנס לביה"ח או הטסה במסוק לבית החולים הקרוב.

הרחבות מומלצות לביטוח נסיעות להפלגה או לקרוז

כמו בכל ביטוח נסיעות, גם ביטוח נסיעות לשייט או לקרוז יש לדאוג להרחבות מתאימות. להלן מספר הרחבות בתוספת תשלום שכדאי להוסיף.

ביטוח כבודה כשיוצאים להפלגה ארוכה מומלץ לבטח את המזוודות הכוללות לא מעט ביגוד וציוד לתקופה ארוכה. ביטוח כבודה מכסה מקרים של גניבה של חפצים יקרי ערך עד לסכום של 2750$ (תלוי בחברה)

ביטוח לספורט אתגרי לפעיליות כמו סקי מים, אופנועי מים, מצנחי רחיפה, צלילה או אפילו קייאקים, פעילויות אקסטרים מוחרגות מהפוליסה, הרחבת ספורט אתגרי יכסה גם תאונות עקב פעילות אקסטרים, לחצו כן לבדיקה איזה חברת ביטוח תדרוש הרחבה לספורט אתגרי לפי הפעילות המתוכננת שלכם.

ביטוח לביטול/קיצור הנסיעה רוב חברות ההפלגה ידרשו מהמבוטחים לרכוש הרחבה זו למקרה של ביטול הנסיעה עקב אירוע רפואי שאירע לאחד המבוטחים או בן משפחה מקרבה ראשונה ומונע יציאה להפלגה, חברת הביטוח תפצה את המבוטח עבור על עלות ההפלגה ובהתאם לתנאי הפוליסה. 

ביטוח ביטול קרוז או הפלגה מכל סיבה ביטוח הנרכש בנפרד לכיסוי 80% מעלות הקרוז במקרה של שנאלצם לבטל את ההפלגה מכל סיבה שהיא, למידע נוסף ביטוח ביטול נסיעה 

כיסוי איתור חיפוש וחילוץ כלול בפוליסה הבסיסית עלותו מזערית ולא מומלץ לוותר עליו, במקרה של אירוע חירום בו המבוטח מוגדר כמנותק קשר, או זקוק לחילוץ – חברת הביטוח תשלח עבורו משלחת של מחלצים על מנת להחזיר אותו הביתה לישראל.

להשוואת מחירים וכיסויים בשוק הביטוח לחץ כאן למעבר להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל 

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

השוואת ביטוח בקלות וביעילות
 
1
תאריכים, טיסה
גיל ויעד
 
2
בוחרים הרחבות
 
3
משווים הצעות
 
4
רכישה ישירה
בחברת הביטוח

 

 

 

עוד יכול לעניין אותך: