ביטוח נסיעות לחולי אפילפסיה | השוואת ביטוח - שוק הביטוח

חולי אפילפסיה המעוניינים לטוס לחופשה בחו"ל יכולים לאתר בשוק הביטוח את הביטוח המורחב המשתלם ביותר עבורם באמצעות מערכת השוואת ביטוח המאתרת עבורם את הכיסוי המתאים ומשווה בין הכיסויים השונים של חברות הביטוח

אפילפסיה (בעברית "כפיון") היא הפרעה נוירולוגית כרונית נפוצה ביותר ממנה סובלים כ 50 מיליון איש, מעל חצי אחוז מהאוכלוסייה. חולי אפילפסיה נוטים לקבלת התקפי פרכוסים בלתי צפויים, אשר במקרים רבים יכולים לגרום לנפילות פתאומיות ומצריכים טיפול והתייחסות הולמים הן במהלך ההתקף והן לאחריו, חשיבות רכישת פוליסת ביטוח נסיעות המורחבת לכיסוי מצב בריאותי קיים לחולי אפילפסיה היא גבוהה מאין כמוה בטרם כל יציאה מן הארץ. ואילו דגשים כדאי לקחת בחשבון בעת קניית ביטוח נסיעות מסוג זה?

פוליסה עם הרחבה למצב רפואי קיים - ביטוח נסיעות לחולי אפילפסיה

מבוטחים החולים במחלות כרוניות, ובפרט מהפרעה נוירולוגית דוגמת אפילפסיה, נדרשים לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות מורחבת, המכסה מצב בריאות קיים, לדוגמא התקפי אפילפסיה, במקרה זה.

מדוע נדרשת פוליסה מורחבת? ובכן, מאחר וקיים סיכוי גבוה בהרבה כי חולה אפילפסיה יזדקק לטיפול רפואי במהלך שהותו בחו"ל, מאשר אדם ללא מחלות רקע. התקפי האפילפסיה הם כאמור בלתי ניתנים לצפייה במרבית המקרים ויכולים גם לא להופיע שנים, אך שהם מופיעות הם יכולים לגרום גם לפגיעות "עקיפות" שונות המסכנות גם כן את הבריאות. למשל, שברים וחבלות כתוצאה מהנפילה היכולה להתרחש במסגרת התקף.

הסיכויים כי אדם הסובל מאפילפסיה יזדקק לטיפול רפואי זה או אחר במהלך השהייה בחו"ל הם גבוהים יותר, לכן נדרשת פוליסת ביטוח נסיעות מורחבת, אשר תהיה גם יקרה יותר. אין ברירה, ומדובר למעשה ביתרון– גם חולי אפילפסיה יכולים לטוס כיום לחו"ל בראש שקט ולדעת כי במידה ויזדקקו לטיפול רפואי באותה מדינה זרה הם לא יחויבו על כך בסכומי עתק, אלא ביטוח הנסיעות יממן את העלויות...

דגשים חשובים בעת השוואת פוליסת ביטוח נסיעות לחולי אפילפסיה

כאשר מחפשים אחר ביטוח נסיעות הכולל כיסוי להרחבה למצב בריאות קיים, בפרט עבור חולי אפילפסיה, כדאי לשים דגש על כמה נקודות מרכזיות:

בתור התחלה, יש להשוואות מראש אחר ביטוח נסיעות עם הרחבה למצב רפואי קיים למבוטח. זה יחסוך לכם זמן, ממילא תגיעו בסוף לקטגוריה זו... בשוק הביטוח תמצאו עד 8 חברות המציעות פוליסות עבור חולים כרוניים. אשר מציעות פוליסות עם הרחבות שונות וגובה כיסויים שונה, ביניהן גם הרחבה עבור מצב רפואי קיים, הכיסוי יכול לנוע בין 250,000$ עד חצי מיליון דולר בהתאם לחברה, בעת ביצוע ההשוואה שימו לב גם לא רק להבדלי המחירים, אלא גם להיקף וגובה הכיסויים וכמו כן אופן הגשת ותשלום התביעה, ניצן להעזר בטיפים של יהודה קציר בתחתית כל ההצעה לגבי הייתרונות והחסרונות של כל חברת ביטוח.

הצהרת בריאות לחולי אפילפסיה

חשוב במיוחד למלא באופן מדויק ומפורט את הצהרת הבריאות, אותה תבקש מכם חברת הביטוח. בהתאם להצהרה זו ייקבעו הכיסויים להם תהיו זכאים, כמו גם אישורי התביעות שלכם, במידה ויהיו כאלו. שאלוני חברות הביטוח שואלות על שינויים במצבכם הבריאותי בחצי השנה האחרונה לדוגמא ניתוח או אשפוז או אם אתם נוטלים תרופות באופן קבוע או נמצאים בבירור או תחת מעקב או טיפול,  אי מסירת פרטים אלו או מסירת פרטים לא מדויקים בהצהרת הבריאות, עלולים לסכן את כל הכיסוי שלכם בחו"ל. אל תקחו את הסיכון הזה!...

המומחים של שוק הביטוח זמינים עבורכם בכל שאלה בטלפון או בווטסאפ, שתהיה חופשה מהנה ומוצלחת, בריאות רבה ורפואה שלמה

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

השוואת ביטוח בקלות וביעילות
 
1
תאריכים, טיסה
גיל ויעד
 
2
בוחרים הרחבות
 
3
משווים הצעות
 
4
רכישה ישירה
בחברת הביטוח

 

 

 

עוד יכול לעניין אותך: