ביטוח נסיעות לחולי סרטן | השוואת ביטוח - שוק הביטוח

ביטוח נסיעות לחו״ל לחולי סרטן: איך רוכשים? מה ההרחבה הנדרשת בפוליסה? מה הפוליסה מכסה? לאיזה תקופת זמן ניתן לרכוש את הביטוח? ועוד פרטים חשובים במאמר הבא: 

חולי סרטן מטופלים יכולים להנות ולטוס לחו"ל בראש שקט את הדאגות תשאירו בארץ לחברת הביטוח 

חולי סרטן המתכננים נסיעה לחו"ל למטרת חופשה, פגישת עסקים או לביקור משפחתי יכולים לרכוש פוליסה הכוללת הרחבה למצב בריאות קיים אשר מותאם למצבכם הבריאותי שתענה גם על הסיכונים הכרוכים במחלת סרטן פעילה. במקרים מסוימים, מצבו הבריאותי של חולה סרטן עלול להידרדר ובשל כך יידרש לפינוי באמבולנס, לטיפול רפואי ותרופות, לאשפוז ולהטסה רפואית לארץ.

ביטוח לשייט והפלגות

חולי סרטן הנוסעים לחו"ל לחופשה במהלך טיפולים או זמן קצר לאחריהם, יכולים להיות מבוטחים בפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל בחברות ביטוח שונות. אנו בשוק הביטוח נתאים עבורכם את החבילה המשתלמת ביותר לכל נוסע על פי תנאי הפוליסה בחברות שונות.

מה היא ההרחבה בביטוח נסיעות לחו״ל עבור חולי סרטן?

מדובר בביטוח שהוא באופן יחסי יותר יקר מביטוח נסיעות רגיל ובסיסי. ביטוח נסיעות מיוחד שכזה צריך להיות מקיף יותר, שכן נוספים בו כיסויים עבור הכוללים הרחבה למצב בריאות קודם מיוחד וכל ההשלכות האפשריות של המחלה שאינם מכוסים בפוליסות הרגילות השונות. לכן, ניתן לנסוע לחו"ל עם ביטוח נסיעות מותאם.


איך רוכשים את הביטוח לחולי סרטן?

נכנסים לאתר שוק הביטוח ממלאים שאלון רפואי עבור מחלות כרוניות ואנו נאתר עבורכם אונליין את ההצעה המשתלמת ביותר בהתאם למצבכם הרפואי 


מה מכסה הפוליסה בביטוח נסיעות לחו״ל עבור חולי סרטן?

פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי סרטן מקיפה במיוחד, הכוללת החמרה של מצבו הרפואי על כל ההשלכות האפשריות של המחלה שאינן מכוסות בפוליסות הרגילות של ביטוח נסיעות. פוליסה כזו יקרה יותר מפוליסת ביטוח נסיעות בסיסית, לא להירתע מהמחיר היקר, שימו לב – ברגע שתדרשו לטיפול רפואי – תשלום הטיפול בחו"ל הוא גבוה בהרבה מעלות הביטוח ועשויה למנוע ממבוטחים שנקלעו למצבי חירום בחו"ל נזק כלכלי עצום.


לאיזו תקופת זמן ניתן לרכוש את הביטוח?

באופן כללי ניתן לרכוש הרחבה למצב בריאותי קודם מיוחד עד 30 ימים. 

ומעל גיל 80 תקופת ביטוח מקסימלית היא עד 15 ימים. תקופת הביטוח משתנה בהתאם לחברות הביטוח, שוק הביטוח יאתר עבורכם את הפוליסה המתאימה ביותר בהתאם למצבכם הרפואי.

שימו לב, שבמרבית חברות ביטוח נסיעות, ביטוח שמיועדת לחולי סרטן הוא ביטוח שתופס רק על טיולים שהם רגילים וללא פעילויות יוצאות דופן. על פעילויות אקסטרים בהן מן הסתם יכול להיגרם יותר נזק ומראש מדובר בביטוח עם כיסוי כספי גדול יותר, יש לוודא מול חברת הביטוח שלא קיימת בעיה בלרכוש כיסוי אקסטרים וכיסוי מחלה ביחד.

 

לסיכום: במידה ואתם מחליטים לנסוע לחופשה בחו״ל, דאגו לעשות לכם ביטוח נסיעות שיכסה את מצבכם הרפואי בחו״ל על מנת למנוע נזקים כלכליים ותצאו לחופשה מהנה! לכן, מומלץ מאוד להשוות מראש את מחירי הביטוח שמציעות החברות השונות, לעיין בתנאי הפוליסה המוצעים ולבחור בחבילה המשתלמת והמתאימה לכם ביותר. במקרה הצורך שוק הביטוח תמיד לרשותכם וישמח לענות על כל שאלה בטלפון/במייל או ב WhatsApp

למידע נוסף אודות ביטוח נסיעות לחו"ל באתר שוק הביטוח.

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

השוואת ביטוח בקלות וביעילות
 
1
תאריכים, טיסה
גיל ויעד
 
2
בוחרים הרחבות
 
3
משווים הצעות
 
4
רכישה ישירה
בחברת הביטוח

 

 

 

עוד יכול לעניין אותך: