ביטוח נסיעות לאיי סיישל | השוואת ביטוח - שוק הביטוח

לאחר סקר מקיף בשוק הביטוח, אנו מצעים לכם את חבילת הביטוח שנתפרה במיוחד לתקופת הקורונה באיי סיישל לטיסה בראש שקט הכוללת כיסוי בסיסי +ביטול וקיצור נסיעה גם למקרה של בידוד בישראל לפני הטיסה פיצוי עד 500$, ביטול כרטיס במקרה של הדבקות או תסמינים מכוסה עד 2000$ לכרטיס ועד 5000$ בסה"כ כמו כן בידוד בחו"ל מכוסה גם כן עד 1500$ לכרטיס ועד 100$ ליום ללא הגבלת ימים, הפוליסה היחידה אשר מכסה בידוד בחו"ל ובידוד בארץ ועוד בעלות של 6.2$ ליום בלבד.

שפות רשמיות: אנגלית, צרפתית וקריאולית סיישלית

עיר בירה: ויקטוריה

בימים אלו אפשרויות החופשה הבינלאומיות שלנו הישראלים מצומצמות יחסית, אך למרבה המזל אחד היעדים אשר נכון לאמצע חודש נובמבר עדיין פתוחים בפנינו הוא גם אחד מיעדי התיירות היפים, המרהיבים והמרגשים ביותר בעולם כולו – איי סיישל.

סיישל (או באופן רשמי – "הרפובליקה של סיישל") היא מדינת איים, ארכיפלג, המורכב ממאה ושישה עשר איים שונים, כל אחד מהם יפה יותר משכנו. אלו הם בדיוק אותם נופים שאנו מכירים מסרטי הטבע ומגלויות מוציאות עיניים ששולחים לנו חברים מירח הדבש שלהם – חופים לבנים יפיפיים ומלאי דקלים, צמחייה ירוקה ושופעת, מים צלולים ובהירים בגווני טורקיז וכו'.

איי סיישל שוכנים במרחק של כאלף ושש מאות קילומטרים מחופה הדרום מזרחי של אפריקה, וניתן להגיע אליהם כיום בטיסה ישירה מישראל, אפילו לא ארוכה במיוחד. מבחינות רבות מדובר באחד היעדים האולטימטיביים עבור חופשה רומאנטית לזוגות, חופשה מלאת עניין והרפתקאות לכל המשפחה או כיעד מסקרן ומרהיב לטיול תרמילאי. מסיבות אלו ורבות נוספות מתעניינים כיום יותר ויותר ישראלים ביעד האקזוטי השוכן באוקיינוס ההודי.

לצאת לחופשה מהקורונה לאחד המקומות היפים בתבל – מה עושים באיי סיישל?

עבור כל מי שישמח לברוח משגרת הקורונה המדכאת שנגזרה עלינו זה מכבר ועדיין כאן ללוות את חיינו – מה יש לאיי סיישל להציע מלבד לחופים ציוריים וטבע פראי ומרהיב?

ובכן, גם התרבות המקומית בסיישל מספקת לא מעט עניין – מדובר כאמור באיים רבים בעלי אוכלוסייה מגוונת, לה ייחודיות משל עצמה הנובעת מהבידוד הגיאוגרפי של מדינה המורכבת מאיים באמצע האוקיינוס.

בויקטוריה, עיר הבירה של הרפובליקה של סיישל, ניתן למצוא למשל שוק קטן וצבעוני המציע מהמבחר הרחב של פירות ים הזמינים באיים, כמו גם תבלינים ייחודיים ומאכלים מקומיים מסקרנים. בשמורת "ואל דה מאי" נמצא שמורת טבע ייחודית המכילה קרוב לארבעת אלפים (!!) עצים מזן "קוקו דה מאר" (קוקוס הים) – עץ ייחודי המזוהה עם סיישל. בסביבת האיים גם מטולי אלמוגים נרחבים, עשירים ומרהיבים, המספקים המון עניין לחובבי ים וטבע מושבעים.

לסיכום, לא חסר מה לעשות ולראות בסיישל, בטיול שישאיר אתכם עם זיכרונות מרהיבים ונעימים לכל החיים במיוחד עכשיו, מדובר באחד הדברים הטובים ביותר שאתם יכולים להעניק לכם ולקרובים אליכם...

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

השוואת ביטוח בקלות וביעילות
 
1
תאריכים, טיסה
גיל ויעד
 
2
בוחרים הרחבות
 
3
משווים הצעות
 
4
רכישה ישירה
בחברת הביטוח

 

 

 

עוד יכול לעניין אותך: