ביטוח נסיעות לחול - חבות כלפי צד שלישי ג'

טסים לחול? סגרתם או מעוניינים לסגור פוליסת ביטוח נסיעות לחול ולא בטוחים מה זה בכלל ביטוח כלפי צד ג / חבות כלפי צד שלישי, האם אתם צריכים אותו? מה עלותו? ומה המשמעות של ביטוח זה ? 

כל הפרטים ועוד בהמשך הכתבה :

לפי שאנחנו טסים לחו״ל הדבר החשוב ביותר לעשות הוא להצטייד בביטוח נסיעות שמתאים למצב הרפואי שלנו ולאופי הטיול שלנו. בכל החברות בשוק הביטוח פוליסת ביטוח הנסיעות כוללת בתוכה ביטוח לצד ג׳, ביטוח לצד ג׳ זאת בעצם הרחבה לביטוח הנסיעות, כמו כל הרחבה גם את הסעיף של צד ג׳ ניתן להסיר, אך דבר זה לא מומלץ כי מדובר בכיסוי חשוב אשר יכול ממש לעזור במידה וצד ג' חלילה נפגע ומוגשת כנגדכם תביעה כספית.

מה מכסה ההרחבה של צד שלישי בביטוח הנסיעות?


צד ג' הוא ביטוח שמכסה חבות כלפי צד שלישי שנפגע בעת המקרה הביטוחי, במקרים שמדובר בנזקי גוף ורכוש. לעיתים ייתכן שלמרות הביטוח המקיף שנרכוש, ניגרר לכאב ראש משפטי מסורבל שבסיומו אף נאלץ לפצות בסכום גבוה את מי ששהה לצידנו בחופשה. למה? כי בזמן שרכשנו את פוליסת הביטוח לא בדקנו שהיא כוללת ביטוח צד ג' – ביטוח שמכסה חבות כלפי צד שלישי שנפגע בעת המקרה הביטוחי – הן כשמדובר בנזקי גוף והן כשמדובר בנזקי רכוש. גובה הכיסוי לצד ג׳ הוא בין 100,000$ ויותר תלוי בחברת הביטוח, עלותו ברוב החברות ללא תוספת תשלום, בחלק מהחברות עלותו מזערית החל מ-0.1$/0.2$ ליום.

  • דוגמא לכיסוי נזקי גוף צד ג' בביטוח נסיעות לחו"ל - עשיתם תאונת סקי, פגעתם במישהו בטעות ונגרמה לו חבלה, במידה ורכשתם ביטוח נסיעות לסקי חברת הביטווח תשלם את הנזק.
  • דוגמא לכיסוי נזקי רכוש צד ג' בביטוח נסיעות לחו"ל - נזק שנגרם לחדר המלון או לאכסניה, לדוגמא המראה נשברה בטעות, הפעלתם את האזעקה לשריפה או חלילה טענתם את הטלפון או הלפטופ וגרמתם לשריפה (מקרים שקרו באמת).

מה ביטוח נסיעות צד שלישי לא מכסה? 

  • נזק שנגרם בטעות לבני משפחה קרובה שלכם בחו״ל
  • נזק שנגרם כתוצאה משימוש ברכב מנועי]  מתאונת דרכים
  • כאשר מדובר במעשה מכוון נזק במזיד.
  • עקב מקרה שקרה במהלך עבודה, בעסק שלכם בחול.
  • עקב פגיעה במהלך ספורט אתגרי או ספורט תחרותי (תלוי בחב' הביטוח).

באופן כללי, ביטוח נסיעות לחו"ל כולל בתוכו כיסוי לצד ג', במידה ואתם נוסעים לתקופה ארוכה לבני משפחה

במידה ורוב הזמן תשהו בביתם אתם יכולים לשקול להסיר הרחבה זאת ובכך לחסוך כסף.

במידה והכיסוי ללא תוספת תשלום אל תסירו אותו.  כיסוי לצד ג׳ הוא כיסוי חשוב מעין כמוהו ומגן עליכם בדיוק באותם מקרים אשר אינם צפויים בחו“ל.


שוק הביטוח מסייע לכם לרכוש את הביטוח המתאים ביותר לצרכים שלכם באמצעות מערכת מהירה ויעילה למידע נוסף וטיפים לרכישת ביטוח נסיעות. לשאלות נוספות תמיד תוכלו להעזר בארץ או בחו"ל במומחים לביטוח נסיעות של שוק הביטוח, תמיד לרשותכם וישמחו לענות על כל שאלה 


 

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

השוואת ביטוח בקלות וביעילות
 
1
תאריכים, טיסה
גיל ויעד
 
2
בוחרים הרחבות
 
3
משווים הצעות
 
4
רכישה ישירה
בחברת הביטוח

 

 

 

עוד יכול לעניין אותך: