מדוע כדאי לרכוש ביטוח נסיעות ישר לאחר הזמנת הכרטיסים?

המומחים של שוק הביטוח עושים לכם סדר בכל מה שקשור לביטוח נסיעות לחו״ל: מה זה ביטוח נסיעות לחו״ל ומדוע חשוב לרכוש אותו? מדוע כדאי לרכוש את הביטוח כמה שיותר מהר קרוב להזמנה של החופשה? מהן ההרחבות המומלצות בביטוח נסיעות לחו״ל שחשוב שתוסיפו אותן לפוליסת ביטוח הנסיעות שלכם? כל התשובות במאמר הבא:

מה זה ביטוח נסיעות לחו״ל ומדוע כדאי לרכוש אותו?

חופשה בחו"ל כרוכה לרוב בתכנון וביצוע פעולות רבות, אחת החשובות שבהן היא רכישת ביטוח נסיעות לחו״ל שיאפשר לכם במידת הצורך לקבל טיפול רפואי בארץ זרה, ביטוח נסיעות לחו״ל זהו ביטוח רפואי שמכסה את כל ההוצאות הרפואיות שלכם כולל הטסה רפואית לישראל, בדיקות רופא, טיפולי חירום בשיניים, תרופות מרשם וכו׳ בזמן שאתם מחוץ לגבולות ישראל. בנוסף ניתן לקנות הרחבות לביטוח שיפצו אותכם על הפסדים נוספים שיכולים לקרות לפני הטיסה או בחו"ל.

מדוע כדאי לרכוש את ביטוח הנסיעות בהקדם סמוך להזמנת החופשה/כרטיסי הטיסה?

מומלץ לרכוש את ביטוח הנסיעות כמה שיותר מוקדם קרוב להזמנת החופשה. ברוב הביטוחים יש התייחסות למצבים של ביטול נסיעה שמאפשרים החזר הוצאות בגבול המצויין בפוליסה. זה כולל בדרך כלל פיצוי בשל ביטול בחודשים הקודמים לנסיעה עקב אשפוז של מבוטח, פטירה של בן/בת משפחה קרוב/ה, גיוס למילואים עקב צו 8 ועוד... במצבים כאלה, אם תאלצו לבטל את הנסיעה תוכלו לקבל פיצוי מחברת הביטוח, אך רק אם תרכשו את הביטוח לפני שקרה המקרה.

הרחבה לביטול קיצור/נסיעה:

בעלות מזערית החל מ-0.35$ ליום בלבד לכל נוסע  הביטוח יגן עליכם במקרה של אירוע רפואי (ולא רק) שקרה לכם לפני הטיסה ונמשך עד השבוע שקדם לנסיעה ואין באפשרותכם לטוס, תקבלו החזר עבור הפסדי התשלומים ששילמתם על כרטיסי טיסה, בתי מלון, השכרת רכב ועוד… הכיסוי לכרטיסי הטיסה הוא עד 2,000$ למבוטח (ברוב החברות). הכיסוי בפוליסה תקף גם עבור בני משפחה מדרגה ראשונה. כלומר, אם אחד מבני המשפחה באישפוז טרם הנסיעה כל אחד מבני המשפחה יקבל החזר עבור הפסדי התשלומים.

לדוגמא: מבוטח ששבר את הרגל גם חודש לפני הטיסה והוא עדין בגבס ובעקבות כך הוא יצטרך לבטל את הטיסה, כל הבני המשפחה שאמורים היו לטוס איתו יכולים לבטל את הכרטיסים וחברת הביטוח תשלים את הפער של ההחזר שלא קיבלתם מהחברת נסיעות עד 2,000$ פיצוי לכרטיס עבור כל אחד ופיצוי גם עבור הפסדי התשלומים לבתי המלון ורכב שכור שלא ניתן לקבלם בחזרה.

ניתן להרחיב את הכיסוי גם להדבקות בקורונה כך שאם נדבקתם לפני הטיסה תקבלו את העלויות שאתם לא יכולים לקבל בחזרה...

ניתן לרכוש את הביטוח 180 ימים מראש, לקנות את הביטוח מראש לא עולה תשלום נוסף, וניתן לבטלו בעל עת לפני הטיסה ולקבל את כל הכסף בחזרה... בקניה מראש גם הבטחתם לעצמכם את התעריף לביטוח נסיעות שבד"כ מתייקר.

מדוע לרכוש ביטוח מיד אחרי רכישת כרטיסי הטיסה?

איך רוכשים את הביטוח? נכנסים למערכת ההשוואה של שוק הביטוח, מכניסים תאריכים, יעד וגיל, עונים על השאלון הרפואי ומקבלים 7 הצעות שונות מכל החברות בשוק הביטוח, בוחרים את ההצעה המשתלמת עבורכם ועוברים לרכישה ישירה, תוך 2 דק׳ הפוליסה אצלכם במייל ובנייד.


טיפ נוסף מהמומחים, אם אתם צריכים טיפול רפואי דחוף, תצטרכו להתקשר למוקד החירום או לפנות דרך אפליקציית נסיעות או בוואטסאפ ולקבל סיוע רפואי. כל הפרטים מופיעים במייל שקיבלתם לאחר הרכישה, שימרו מספר הטלפון למקרה חירום בטלפון הנייד ואת המספר של הסוכן שלכם למקרה שתצטרכו עזרה.

לסיכום: ברגע שסגרתם חופשה, שילמתם עבור הוצאות טיסה ולינה, מומלץ מאוד לרכוש ביטוח נסיעות לחו״ל. חשוב להשוות מראש את מחירי הביטוח נסיעות שמציעות החברות השונות, לעיין בתנאי הפוליסה המוצעים ולבחור בחבילה המשתלמת והמתאימה לכם ביותר. במקרה הצורך שוק הביטוח תמיד לרשותכם וישמח לענות על כל שאלה בטלפון/במייל או ב WhatsApp.


למידע נוסף אודות ביטוח נסיעות לחו"ל בשוק הביטוח

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

השוואת ביטוח בקלות וביעילות
 
1
תאריכים, טיסה
גיל ויעד
 
2
בוחרים הרחבות
 
3
משווים הצעות
 
4
רכישה ישירה
בחברת הביטוח

 

 

 

עוד יכול לעניין אותך: