ביטוח לחול נוודים דיגיטליים

 הנוודים הדיגיטליים יכולים לעבוד כל מקום שיש בו Wi-fi ומכל בית קפה בכל העולם ולהנות בחו"ל בזמן העבדוה, יחד עם זאת, מבחינה רפואית בחו"ל אין כיסוי לטיפולים רפואיים ברגע שעוזבים את גבולות המדינה, לצורך כך יש לרכוש ביטוח נסיעות לנוודים דגטליים. שוק הביטוח בשיתוף בועז התרמילאי הרכיבו עבורכם את החבילה המשתמלת לביטוח נסיעות לנוודים.

ביטוח לנוודים דיגטליים עד 365 ימים החל מ $1.58 ליום 


  • ביטוח רפואי מלא כולל הטסה רפואית לישראל, אשפוז, מיון, בדיקות, טיפולי חירום בשיניים ועוד...
  • אפליקציה נסיעות לחו"ל-הגשת תביעות, התייעצות עם רופא בעברית, איתור רופא בחו"ל ועוד.
  • ללא השתתפות עצמית באירוע רפואי (בהתאם לחברת ביטוח)

לחץ כאן להשוואת ביטוח נסיעות לחו"ל 

 

ביטוח הנסיעות בשוק הביטוח נותן לכם יותר


כאשר אתם בחו"ל רוב השיחות בווטסאפ (לרוב המבוטחים אין כרטיס סים ישראלי להתקשרות לישראל) חברות הביטוח לא נותנות שירות בטלפון בווטסאפ, מעבר לשירות של מוקד חברות הביטוח מבוטחי שוק הביטוח יכולים לפנות בכל בעיה בארץ ובחו"ל ליהודה קציר מומחה לביטוח נסיעות בשיחת ווטסאפ או במייל שישמח לעזור ולתפעל את כל הגורמים  

ביטוח נוודים דיגיטליים ליוון, לפורטוגל, לקפריסין 


יוון וקפריסין או פורטגול הם כנראה אחת המדינות באירופה בה תקבלו את התמורה הטובה ביותר עבור הכסף שאתם מרוויחים.   מעבר לתמריצים הממשלתיים למשוך תושבים זרים ליוון, יוקר המחיה עבור לינה, תחבורה, מזון, מסעדות ופנאי נמוך בהרבה ממדינת ישראל.  לעומת זאת כאשר מדובר בביטוח רפואי מקומי ביוון ובכל רחבי אירופה לרוב יהיה יקר יותר  ותנאי האישפוז (חלילה) יהיו ממש גרועים, כדי שתוכלו לעבוד ולהנות בראש שקט חשוב להצטייד בביטוח נסיעות לחו"ל שידאג לכם במקרי חירום רפואיים לשירותי בריאות פרטיים והטסה רפואית רפואית להמשיך טיפול בישראל.

ביטוח נוודים דיגיטליים לסרי לנקה ולמזרח הרחוק


בשל יוקר מחיה נמוך ואיכות חיים גבוהה וחופים מדהימים, המון נוודים בוחרים ביעדים במזרחק הרחוק לדוגמא תאילנד, פיליפינים, סרי לנקה ועוד.. בין אם אתם טסים לעבוד לצד חופי האוקיינוס ההודי ולהיכנס לסשן גלישה בין לבין , במידה וחלילה תפצעו ותזדקקו לטיפול רפואי, בדיקות, ביקור בחדר מיון ועוד תאלצו להיכנס להוצאות רפואיות בלתי צפויות שעלולות גם להגיע לסכומים גבוהים, לאנשים הטסים לתקופה ממושכת יש נטייה לשכוח מעניין הביטוח הרפואי, לכן חשוב לטוס בטוח ולדאוג לעצמם לביטוח רפואי בחו״ל בעלות של החל מ-$1.58 ליום, פחות ממשקה קוקוס ואתם מכוסים.

שוק הביטוח לרשותכם גם בווטסאפ


מומחה משוק הביטוח יעזור לכם בכל שאלה גם בחו"ל בווטסאפ 052-2301759 במקרה של הארכת הביטוח או עזרה בתביעה המומחים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם 

לחץ כאן למידע נוסף אודות ביטוח נסיעות לחו"ל

 

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

השוואת ביטוח בקלות וביעילות
 
1
תאריכים, טיסה
גיל ויעד
 
2
בוחרים הרחבות
 
3
משווים הצעות
 
4
רכישה ישירה
בחברת הביטוח

 

 

 

עוד יכול לעניין אותך: