ביטול/קיצור נסיעה מסיבות רפואיות | השוואת ביטוח - שוק הביטוח

מה היא בעצם הרחבה למקרה של קיצור או ביטול הנסיעה? מדוע חשוב לרכוש ביטוח נסיעות ישר לאחר רכישת הכרטיסי טיסה? ומה ההבדל בין חברות הביטוח השונות בשוק הביטוח?

ביטוח ביטול/קיצור נסיעה עבור נסיעה לחול

בשעה טובה סגרתם כרטיסי טיסה ובתי מלון, לצערנו תוכניות עלולות להשתנות מסיבות שונות לדוגמאת מחלה של אחד מבני המשפחה, אשפוז פתאומי, התפרצות מגפה ועוד סיבות שאת חלקן קשה לנו אפילו לדמיין מראש כאפשרות. אם לא קניתם כרטיסים או בית מלון עם אפשרות ביטול אז כל שיבוש בתכנית החופשה המקורית עלול לעלות לכם הרבה כסף.

לכן מומלץ להרחיב  תמורת תשלום מזערי (החל מ-0.35$ ליום) את הביטוח נסיעות שיכלול כיסוי לביטול/קיצור נסיעה בעקבות אשפוז או מחלה אשר מונעת מהמבוטח לטוס לחו"ל, כולל כיסוי למוות/אשפוז של בן משפחה מקרבה ראשונה, בהתאם לתנאי הפוליסה ולחריגים של חברות הביטוח השונות .

למה יש לשים לב כשקונים הרחבה לביטול/קיצור נסיעה


  • במידה ויש לכם בן משפחה מקרבה ראשונה חולה בארץ, האם הכיסוי לביטול/קיצור נסיעה מכסה הידרדרות במצבו הבריאותי, בשוק הביטוח ניתן לסנן את החברות שמבטחות גם בני משפחה עם מצב בריאות קיים ובהתאם לתנאי הפוליסה.
  • בידקו את גובה ההחזר עבור הוצאות על כרטיסי הטיסה ובתי מלון, עבור מלווה ומה גובה הפיצוי במקרה של קיצור נסיעה.
  • יש לוודא באילו נסיבות בריאות או נסיבות אחרות תכיר חברת הביטוח בביטול הנסיעה לפני היציאה מהארץ.
  • כל בני המשפחה צרכים להיות מבוטחים באותה חברת ביטוח. אם מתפצלים ורוכשים פוליסות בחברות ביטוח שונות לאותה הנסיעה, בהחלט עלול לקרות מצב שבעת ביטול נסיעה או קיצורה, לא יהיו כיסוי לכל בני המשפחה.

כיסוי לביטול/קיצור נסיעה עקב ציו 8


לגבי כיסוי להפסד תשלומים או פיקדונות עקב ביטול או קיצור נסיעה: אם נרכשה הרחבה מתאימה, לביטול או קיצור נסיעה: יינתן כיסוי במקרה חלילה של מוות או אשפוז של המבוטח או בן משפחה קרוב או גיוס חירום של המבוטח בצו 8 או עקב פעילות מבצעית של איש קבע שאורכת יותר מ 72 שעות. הכיסוי יינתן עד התקרה שבפוליסה של המבוטח ובכפוף לתנאים המלאים. למען הסר ספק נציין כי אין כיסוי בפוליסה להוצאות הנגרמות עקב שינוי מועדי הטיסות שלא במקרים המפורטים במפורש לעיל ו/או שאינן על פי תנאי ההרחבה. 

לסיכום: רכישת הביטוח מראש לא עולה לכם בתוספת מחיר אבל כן מבטיחה שלא תהיה עליה במחיר וגם מכסה מקרים רפואיים חלילה וחס, במקרה של אירוע רפואי חלילה לפני הטיול אשר נמשך עד תאריך תחילת הטיול חברת הביטוח תצטרך לפצות את כל בני המשפחה המבוטחים בבפוליסה 

במקרה הצורך שוק הביטוח תמיד לרשותכם וישמח לענות על כל שאלה בטלפון/במייל או ב WhatsApp

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

השוואת ביטוח בקלות וביעילות
 
1
תאריכים, טיסה
גיל ויעד
 
2
בוחרים הרחבות
 
3
משווים הצעות
 
4
רכישה ישירה
בחברת הביטוח

 

 

 

עוד יכול לעניין אותך: