ביטוח בריאות השוואת מחירים | השוואת ביטוח - שוק הביטוח
 

עקב מעבר לפוליסה אחידה בביטוחי הבריאות ניתן להשוות בקלות בין מחירי חברות הביטוח לביטוח בריאות שהפכו להיות זולים מאי פעם

רקע:

החוק לביטוח בריאות ממלכתי גרם להעמקת הפערים בחברה , בין אלה שיכולים לממן לעצמם רפואה פרטית לבין כאלה שאינם יכולים לעמוד בתשלום עבורם של 300- 400 ₪ לחודש לכל המשפחה.

בנוסף לכך קיים קושי להשוות בין הביטוחים השונים עקב כיסויים והרחבות אשר גורמים לתחרות בין גובהה הכיסויים להבדיל מתחרות במחיר וגם מקשות על אפשרות להשוות בין הביטוחים השונים שמציעות חברות הביטוח.

לכן האוצר החליט להפוך את הפרק המדבר על ניתוחים פרטיים וטיפולים מחליפי ניתוח לפוליסה אחידה אשר תשווק החל מפברואר 2016 לאחר הרפורמה יהיה ניתן לקנות רק את הפוליסה האחידה תנאי הפוליסה יקבעו אך ורק על ידי המפקח על הביטוח ההבדל בין החברות יהיה במחיר הפוליסה וזה יקל על השוואה בין הביטוחים.

מה עיקרי השינויים בביטוח הבריאות הפרטי?

  • הפרקים אשר מתייחסים להשתלות ולתרופת מחוץ לסל יישארו ללא שינוי לאחר הרפורמה
  • הפרקים לניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל יהפכו להיות אחדים, הפוליסה תכלול את אותה רשימה של רופאים מנתחים (משרד האוצר מקווה שבמהלך זה הוא יגרום לכל הרופאים הפרטיים להיכנס לרשימת המנתחים) 
  • המחיר יקבע על פי קבוצת גיל אחידה אשר עד גיל 20 עד גיל 30 וכנ"ל ...
  • תקופת הביטוח היא לשנתיים לאחר שנתיים חברת הביטוח רשאית לשנות כיסויים (בהסכם של משרד האוצר) ולעלות מחירים עד לתקרה של 10 ₪ או 20% ללא צורך בהסכם המבוטח מעבר לכך יש צורך באישור המבוטח.
  • ניתן להוסיף שירותים שונים או לבטל כיסויים אחדים בלי צורך לבטל את כל הביטוח
  • אין שינוי בתהליך החיתום ניתן לבצע החרגה בכיסויים ולא ברור מה יקרה בחידוש הפוליסה למבוטח שמצבו הבריאותי השתנה במהלך תקופת הפוליסה

כרגע הפוליסה מתייחסת לחברות הביטוח בלבד הכוונה בעתיד לכלול את קופת החולים בפוליסה האחידה ולהפוך את אותה למשלים לשירותי הבריאות הנספים של קופות החולים

השוואת ביטוח בריאות בין כל החברות

על מנת להשוות יש לבחור את הכיסויים הממולצים וההרחבות לבחור חברה על פי מחיר, שירות וניסיון ולקבל שירותי בריאות פרטיים במקרה הצורך 

 

מעדיף שנחזור אליך עם פרטים?

חברות הביטוח איתם אנו עובדים חברות הביטוח איתם אנו עובדים

4 צעדים פשוטים לחסכון גדול

 

להשוות בקלות בין הביטוחים בארבעה צעדים פשוטים

עוד יכול לעניין אותך: